Klaudia El Dursi w szpitalu!

i

Autor: TVN Klaudia El Dursi w szpitalu!

Klaudia El Dursi wylądowała w szpitalu! "Nie jestem w najlepszej formie"

2022-05-19 10:48

Klaudia El Dursi zaniepokoiła swoich fanów najnowszym wpisem na Instagramie. Celebrytka spędziła noc w szpitalu i napisała, że nie jest obecnie w najlepszej formie. Co się stało?

Klaudia El Dursi to piękna prowadząca "Hotelu Paradise", która zasłynęła udziałem w programie "Top Model". Celebrytka wróciła ostatnio z Panamy, gdzie nagrywała 6. edycję popularnego show, jednak długo nie zabawiła w Polsce. Poleciała bowiem do Włoch, w ramach kampanii promującej bieliznę jednej z popularnych marek. Niestety, przebywając za granicą Klaudia El Dursi wylądowała w szpitalu.

Klaudia El Dursi wylądowała w szpitalu

Na InstaStories Klaudii El Dursi pojawiły się niepokojące zdjęcia ze szpitala. Gwiazda "Hotelu Paradise" spędziła tam noc, jednak jak sama zapewnia - nic poważnego się nie stało i nie ma powodów do zmartwień. Co więcej! W godzinach wczesnoporonnych Klaudia El Dursi publikowała już fotki z przygotowań do sesji zdjęciowej, jak sama bowiem przyznała - twarda z niej sztuka

Dzisiaj zdecydowanie nie jestem w najlepszej formie, wieczorem trafiłam do szpitala i spędziłam tam całą noc (nie martwcie się - wszystko pod kontrolą). Tym samym w ogóle nie spałam dlatego musiałabym nadrobić podczas przygotowań do sesji.

[...] Ale spokojnie, twarda sztuka ze mnie i nawet bez snu dźwignę wszystko. Tutaj co prawda jeszcze lekko nieprzytomna, ale zaraz będę nówka sztuka.

- napisała Klaudia El Dursi na Instagramie.

Klaudia El Dursi w szpitalu

i

Autor: Screenshot Instagram/klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi w szpitalu
Klaudia El Dursi w szpitalu

i

Autor: Screenshot Instagram/klaudia_el_dursi Klaudia El Dursi w szpitalu

ZOBACZ TAKŻE: Sylwia Bomba w skąpym bikini pokazuje wyrzeźbione ciało: "Kobiety na plaży cie znienawidzą"

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?