Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi pokazała ogród

Klaudia El Dursi pokazała ogród. Klimat jak na królewskim dworze

2022-06-21 12:43

Klaudia El Dursi mieszka wraz z rodziną w ogromnej willi pod Bydgoszczą. Cała posiadłość robi ogromne wrażenie, a sam ogród przypomina królewski dworek. Celebrytka opublikowała zdjęcie na InstaStory.

Klaudia El Dursi rozpoczęła swoją przygodą z show-biznesem od udziału w programie Top Model. Przyszła do niego jako skromna krawcowa, a opuściła go jako wschodząca gwiazda telewizji, choć odpadła z programu tuż przed finałem. Obecnie spełnia się w roli prowadzącej reality show Hotel Paradise, dzięki czemu ma okazję zwiedzać różne zakątki świata. Wielką radość sprawiają jej jednak powroty do domu, który mieści się pod Bydgoszczą.

Tak mieszka Klaudia El Dursi. Gwiazda uwielbia wracać do swoich królewskich przestrzeni

Klaudia El Dursi mieszka wraz z rodziną w ogromnym domu, który przypomina mały pałacyk, a efektowny podjazd wyłożony kostką, idealnie przystrzyżone trawniki i symetrycznie rosnące żywopłoty są z pewnością efektem ciężkiej pracy ogrodnika. Taki ogród może robić wrażenie na fanach dworskich klimatów, ale z mniejszym prawdopodobieństwem odnaleźli by się w nim zwolennicy dzikich ogrodów i luźno zaplanowanej przestrzeni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klaudia El Dursi topless wygrzewa się na słońcu. Internauci krytykują i proszą o litość

Gwiazda telewizji na co dzień mieszka w ogromnej posiadłości, która należy do jej partnera, ale w rodzinnym mieście posiada apartament, z którego okien rozpościera się widok na miasto. Mieszkanie pokazała jakiś czas temu przy okazji odbywania dwutygodniowej kwarantanny. Wnętrza jednak nie zachwycały, ponieważ całe mieszkanie nie zostało jeszcze urządzone. Największe wrażenie robił jednak ogromny metraż oraz przepiękny widok na rzekę i panoramę Bydgoszczy.

Klaudia El Dursi

i

Autor: Screen/Instagram/@klaudia_el_dursi Ogród Klaudii El Dursi
Sonda
Podoba Ci się posiadłość, w której mieszka Klaudia El Dursi?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022