Kit Harington zostanie ojcem. Żona gwiazdora Gry o Tron pokazała ciążowy brzuch!

2020-09-27 13:27 kp
Rose Leslie i Kit Harington
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Baby boom w świecie showbiznesu trwa! Tym razem radosne wiadomości docierają do nas z Wielkiej Brytanii, gdzie swoje miłosne gniazdko uwili Kit Harington i Rose Leslie. Gwiazdorzy Gry o Tron już za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Co wiemy o ciąży Rose Leslie? Szczegóły na Hotplota.pl.

Kolejnymi gwiazdami showbiznesu, które przygotowują się do powitania na świecie dziecka, zostali Rose Leslie i Kit Harington. Serialowy Jon Snow i jego ukochana Ygritte wzięli ślub w czerwcu 2018 roku i uznali, że najwyższy czas na kolejny ważny krok w ich związku. Rose Leslie osobiście ogłosiła ciążę, pozując ze swoimi krągłościami dla jednego z brytyjskich magazynów.

Na co dzień Kit Harington i Rose Leslie mocno dbają o swoją prywatność i niechętnie zdradzają szczegóły swojego życia osobistego. Para nie chciała jednak ukrywać przed fanami tak radosnej wiadomości, jaką jest powiększenie rodziny.

Kit Harington i Rose Leslie zostaną rodzicami

Rose Leslie udzieliła wywiadu w najnowszym numerze magazynu Make i choć nie poruszyła tematu ciąży, zdjęcia wykonane na potrzeby wywiadu nie pozostawiają wątpliwości - żona Kita Haringtona ma już spore krągłości i ewidentnie kwitnie w ciąży.

Wyjątkowa sesja zdjęciowa wykonana wyłącznie przez kobiety, podczas której Rose po raz pierwszy przygotowuje się do macierzyństwa!

- napisała pod zdjęciami redaktor naczelna magazynu, Ursula Lake.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Przypomnijmy, że Kit Harington i Rose Leslie poznali się na planie Gry o Tron. Po raz pierwszy o tym, że aktorów coś łączy, mówiono w 2012 roku, a związek potwierdzili cztery lata później. Para pobrała się w towarzystwie rodziny i słynnych znajomych w czerwcu 2019 roku w Szkocji. W nowym wywiadzie Rose uchyliła rąbka tajemnicy na temat domu, w którym para obecnie mieszka.

Jest niesamowicie stary. Mamy dach kryty strzechą, w którym obecnie znajduje się ogromne gniazdo szerszeni. Uwielbiam myśleć o domu i wszystkich ludziach, którzy tam mieszkali. Czy byli szczęśliwi, jak żyli? Wszystkie rodziny przechodzące pod tymi starożytnymi belkami... Cóż za wspaniała rzecz móc uciec na wieś i odzyskać siły. To wielki zaszczyt być otoczonym zielenią, śpiewem ptaków i żywopłotami oraz naszymi wspaniałymi sąsiadami. Jest tak spokojnie.

- powiedziała.

Brzmi bajkowo, prawda?

Rose Leslie nie zdradziła oczywiście, kiedy dziecko przyjdzie na świat. Będziemy trzymać rękę na pulsie!

NAJNOWSZE