Kinga Rusin

i

Autor: WBF

Kinga Rusin jak Mikołaj w spódnicy. Obdarowała kilka Domów Samotnej Matki

2021-12-24 20:00

Wbrew pozorom Kinga Rusin słynie nie tylko z internetowych dram, ale także z działalności charytatywnej. Również w tym roku postanowiła dać celebrytom dobry przykład. Na Instagramie ogłosiła, że wsparła kilka Domów Samotnej Matki. Kinga Rusin zakupiła m.in. sprzęt do nauki zdalnej oraz pościel.

Kinga Rusin ostatnimi czasy pojawiała się w mediach przede wszystkim w związku z internetowymi wojenkami. Głośno komentowano również jej aktywistyczne działania. Tym razem jednak chodzi o akcję charytatywną.

Bez dwóch zdań Kinga Rusin należy do tego grona gwiazd, które mogą sobie pozwolić na pomoc finansową bardziej potrzebującym. Dała dobry przykład!

Wiktor Dyduła z życzeniami dla czytelników ESKA.pl!

Kinga Rusin wspiera Domy Samotnych Matek

W pędzie świątecznych przygotowań King Rusin znalazła chwilę, żeby pomóc potrzebującym. W tym roku celebrytka wsparła kilka Domów Samotnej Matki. Nie omieszkała pochwalić się tym na Instagramie...

Kinga Rusin zaapelowała do kolegów i koleżanek w bardziej uprzywilejowanej sytuacji.

Dowiadujemy się, że Kina Rusin zaopatrzyła podopiecznych w sprzęt komputerowy.

Ponadto Kinga Rusin umebluje kilka pokoi, a także zakupi kilkadziesiąt kompletów nowej pościeli.

Postawa godna pochwały?

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?

Zachęcam też wszystkich, którym dobrze się powodzi i którzy chcieliby się podzielić z innymi: zadzwońcie do któregokolwiek z tych Domów i zapytajcie jak pomóc. W tych domach są też dzieci w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Czasami marzą o drobiazgu.

Żeby dzieci mogły się po prostu godnie uczyć, żeby miały w miarę równe szanse na lepsze życie. Po prawie dwóch latach pandemii wiemy, że nauka zdalna stała się niestety normą. A jak uczyć się, gdy dzieci w domu jest ponad dwadzieścioro, a komputerów garstka?