Rozenek, Koroniewska, Krychowiak. Te gwiazdy świętują poza Polską

2021-12-24 16:30

Wiele osób nie wyobraża sobie świąt bez śniegu, polskich potraw oraz rajdu po rodzinie. Tymczasem w tym roku wiele gwiazd zrezygnowało z tradycyjnej Gwiazdki. Spakowali walizki i ruszyli do ciepłych krajów! Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Koroniewska czy Grzegorz Krychowiak to tylko niektóre przykłady!

Święta w Polsce są pełne tradycji. 24 grudnia wypatrujemy pierwszej gwiazdy, by później usiąść do stołu w rodzinnym gronie. Serwujemy 12 potraw, na które składają się pierogi, ryby w różnych wydaniach, barszcz... W idealnym świecie każde święta poprzedzają opady śniegu. Z tym jednak bywa różnie.

W tym roku wiele gwiazd zdecydowało się jednak zrezygnować z tradycyjnych świąt. Spakowali walizki i ruszyli do ciepłych krajów.

Wiktor Dyduła z życzeniami dla czytelników ESKA.pl!

Gwiazdy spędzają święta za granicą

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku zorganizowała rodzinną wigilię już dwa tygodnie wcześniej. Później razem z Radosławem Majdanem oraz trójką ich synów ruszyli na miesięczną wyprawę do Azji.

Ich śladem poszła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Oni postawili na nieco bliższy, ale wciąż cieplejszy kierunek. Święta spędzają w Hiszpanii.

Grzegorz Krychowiak również zdecydował się na daleką wyprawę. Zamiast lepić pierogi, wybrał się do afrykańskiej dżungli. Nie zabrakło jednak czasu na zabawy w wodzie.

Które gwiazdy również opuściły Polskę na święta? Zobaczcie ich w galerii poniżej:

Ilu followersów mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ilu followersów ma Julia Wieniawa?

Zobacz też: