Kinga Rusin na Różach Gali w sukience z 2008 roku! "Przetańczyła ze mną kilka Sylwestrów"!

2019-11-19 23:21 nk
Kinga Rusin
Autor: www.instagram.com/kingarusin

Podczas ceremonii Róże Gali 2019 Kinga Rusin odebrała nagrodę w kategorii Online za szerzenie ekoświadomości. Dziennikarka postanowiła udowodnić fanom, że tytuł był w pełni zasłużony. Na uroczystość przyszła w bardzo starej sukience, w której już wielokrotnie mogliśmy zobaczyć ją publicznie! Widać, że jest tak leciwa?

Kinga Rusin jest znana ze swojego ekologicznego stylu życia. Dziennikarka na każdym kroku podkreśla wagę dbania o naturę i promuje bycie eko. Podczas ceremonii Róże Gali 2019 została za to nagrodzona w kategorii Online. Gwiazda nie zawiodła fanów, którzy na nią głosowali za szerzenie ekoświadomości. Na imprezę ubrała się w starą sukienkę!

Kinga Rusin w kiecce z 2008 roku!

Kinga Rusin zdradziła na Instagramie, że w ramach swojej misji szerzenia ekoświadomości postanowiła ubrać się w starą kieckę! Idąc w niej na galę, nieco się tremowała.

Sukienka, którą z tej okazji założyłam ma ... 11 lat. Zadebiutowała na finale You Can Dance, a później przetańczyła ze mną kilka Sylwestrów. To kultowy projekt ulubionej marki Carrie Bradshaw z Seksu w Wielkim Mieście - Halston Heritage. Jestem absolutnie za tym, żeby dobre gatunkowo ubrania służyły nam przez wiele lat. Jestem przeciwna wszystkiemu co jednorazowe, od uczuć po torebki na ubraniach kończąc. Mam nadzieję, że ta sukienka może mieć jeszcze wiele „żyć”.

- napisała Kinga Rusin na Instagramie i zapytała fanów, czy powinna wystawić kieckę na aukcję WOŚP.

Jak podoba Wam się sukienka gwiazdy? Naszym zdaniem jest naprawdę ponadczasowa!

NAJNOWSZE