Kim Kardashian hejtowana za zorganizowanie urodzin! Fani nie wierzą w jej słowa?

2020-10-28 15:00 AM
Kim Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian w związku z pandemią postanowiła zmniejszyć swoją urodzinową imprezę i zorganizowała ją tylko w gronie najbliższych. To jednak nie przeszkodziło fanom by zalać ją falą krytyki. Nie pomogły nawet słowa o kwarantannie!

Kim Kardashian bardzo ubolewała nad tym, że ze względu na trwającą pandemię nie będzie mogła hucznie wyprawić swoich 40 urodzin. Zdecydowała się przenieść imprezę na przyszły rok a teraz urodziny spędzić w gronie najbliższych. Skromnie było tylko z pozoru, bo Kim zorganizowała przyjęcie, które dla dużej części społeczeństwa jest uważane za wielką imprezę. I to właśnie z tego powodu Kardashianka została ostro skrytykowana. Nie pomogły nawet zapewniania o kwarantannie!

Kim Kardashian chcąc choć w jakiś sposób uczcić swoje 40 urodziny postanowiła spakować swoich najbliższych i udać się odrzutowcem na prywatną wyspę. Być może by zapobiec krytyce, Kim szybko wytłumaczyła, że zanim wszyscy wybrali się na wycieczkę to celebrytka zarządziła przymusową kwarantannę by upewnić się, że wszyscy są zdrowi i nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po dwóch tygodniach ciągłego monitorowania zdrowia i poproszeniu wszystkich o poddanie się kwarantannie, zaskoczyłam swoje najbliższe otoczenie wycieczką na prywatną wyspę na której mogliśmy udawać, że wszystko jest normalne, chociaż przez tą krótką chwilę. Tańczyliśmy, jeździliśmy rowerami, pływaliśmy w pobliżu wielorybów, pływaliśmy kajakiem, oglądaliśmy film na plaży i wiele więcej. Zdaję sobie sprawę, że dla większości ludzi jest to coś, co jest teraz bardzo daleko poza zasięgiem, wiec w takich chwilach pokornie przypominam sobie, jak bardzo uprzywilejowane jest moje życie.

– mówiła Kim.

ESKA XD #007

KIM KARDASHIAN ZALANA FALĄ HEJTU

Mimo zapewnień celebrytki na temat zastosowanych środków ostrożności, internauci nie dali się zwieść i szybko zaatakowali Kardashiankę momentami bardzo mocnymi słowami:

Nie widziałem mojej rodziny od 4 miesięcy, ponieważ pracuję i jestem absolutnie przerażony możliwością zarażenia ich Covid-19. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłaś, udając, że wszystko jest normalne, ale pomyśl o tych, którzy pozostają w prawdziwym świecie.

Znalazł się nawet komentarz, który w ironiczny sposób opisał uczucia wielu osób:

Każdy, kto jest wściekły na ten tweet jest po prostu zazdrosny. Nie pomyśleliście o lataniu swoim odrzutowcem na swoje prywatne wyspy, to takie oczywiste. Ale Kim pomyślała o tym, dlatego ona jest wizjonerką a wy utknęliście w pracy.

– żartował jeden z fanów.

Myślicie, że Kim powinna odpuścić imprezę?

NAJNOWSZE