Kim Kardashian z siostrami na zdjęciu z młodości! Która przeszła największą zmianę?

2020-09-26 10:36 kp
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

O operacjach plastycznych i zabiegach poprawiających urodę sióstr Kardashian-Jenner krążą już niezliczone legendy. Faktem jest, że wszystkie celebrytki przeszły na przełomie lat zaskakujące przemiany i dziś niemal w niczym nie przypominają dziewczyn, jakimi były w młodości. Na nowym zdjęciu Kim Kardashian widać to bardziej niż kiedykolwiek!

Oszałamiające kariery Kim Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie Jenner i Kendall Jenner zapewne będą kiedyś przedmiotem analiz socjologów. Celebrytki, których popularność rozpoczęła się od słynnej seks-taśmy Kim Kardashian, od ponad dziesięciu lat fascynują swoim życiem osobistym i wyglądem miliony fanów.

Oczywiście niewiele osób wierzy, że wygląd gwiazd i ich idealne proporcje to jedynie efekt ćwiczeń i dbania o skórę. Niektóre z sióstr przeszły tak zaskakujące przemiany, że aby wyliczyć ich operacje plastyczne, zabrakłoby palców u rąk!

Siostry Kardashian kiedyś

Jednocześnie Kardashianki wciąż niechętnie przyznają się do operacji plastycznych. Prym wiedzie tu oczywiście Khloe Kardashian, której wygląd regularnie staje się przedmiotem żartów internautów. Celebrytka może pochwalić się od czasów młodości zmienionymi rysami twarzy, które dodatkowo podkreśla, regularnie retuszując swoje zdjęcia.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Teraz mamy okazję jeszcze raz przyjrzeć się zmianom, jakie zaszły na twarzach (prawie) wszystkich sióstr Kardashian. Nostalgiczna Kim Kardashian dodała bowiem na Instagram zdjęcie sprzed lat w towarzystwie Kylie, Kendall i właśnie Khloe. Wszystkie je można z trudem rozpoznać...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Babies at Benihana 🥰 Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Która z nich zmieniła się najbardziej?

NAJNOWSZE