Niepodobna do siebie Khloe Kardashian reklamuje kubek. Fani: "co ci się stało z twarzą?"

2020-09-25 21:04 es
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Trudno nie zauważyć metamorfozy, jaką przeszła Khloe Kardashian. Po "najbrzydszej z sióstr" nie ma już śladu. Gwiazda zmieniła się tak bardzo, że nawet fani mają problem z rozpoznawaniem jej. Na nowych zdjęciach Khloe Kardashian nie przypomina samej siebie!

Przez wiele lat Khloe Kardashian miała opinię"najbrzydszej siostry Kardashian". Wszystko się zmieniło, gdy schudła i zaczęła odwiedzać chirurgów plastycznych. Dziś po "brzydkiej Khloe" nie ma śladu. Dosłownie. Fani z trudem poznają Khloe Kardashian na jej najnowszych zdjęciach.

Khloe Kardashian nie przypomina siebie samej

Na najnowszych zdjęciach na instagramie Khloe Kardashian reklamuje kubek. Jednak fani zwrócili uwagę na coś zupełnie innego.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Khloe Kardashian ubrana w spodnie w kratkę i przeźroczystą koszulę wygląda doskonale. Wielu fanów pisało jej komplementy. Ich uwadze nie uszło jednak, że twarz gwiazdy wygląda inaczej.

Czy to wciąż Khloe Kardashian?

Co ci się stało z twarzą?

Czy to Khloe? Nie poznałam jej

Na początku myślałam, że to Kourtney

😳 Wyglądasz kompletnie inaczej

Nie wiadomo, cze Khloe Kardashian przesadziła z photoshopem, czy odwiedziła chirurga plastycznego. Na pewno sprawa się wyjaśni, gdy doda filmik na instastories. Wideo nie tak łatwo oszukać...

Wyświetl ten post na Instagramie.
🐚☀️🌴 Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
NAJNOWSZE