Kim Kardashian walczy o Kanye Westa, rozpuszczając dzieci?! "Z nimi jest najszczęśliwszy"!

2020-08-14 21:14 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashain robi wszystko, by Kanye West zmienił zdanie na temat rozwodu. Celebrytka wie, że jej mąż ma fioła na punkcie czworga dzieci, jakie dzieli z nią. Dlatego próbuje dotrzeć do rapera, spełniając marzenia North, Sainta, Chicago i Psalma! To dobra droga do odzyskania małżeńskiego szczęścia?

Kim Kardashian i Kanye West walczą o utrzymanie małżeństwa, dzięki któremu jeszcze powiększyli swoje wpływy, sławę i pieniądze. Z powodu choroby dwubiegunowej rapera na światło dzienne wyszedł kryzys, w jakim para jest od dłuższego czasu. Ye ujawnił, że od dawna próbuje rozwieść się z celebrytką. Ona zaś wydała oświadczenie, tłumacząc, że on tak wcale nie myśli, a wypowiedź o rozwodzie była wyłącznie efektem choroby psychicznej.

Kim Kardashian walczy o Kanye Westa. Kluczowa broń? DZIECI!

Kim Kardashian i Kanye West ostatecznie postanowili dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Para zabrała dzieci na rodzinne wakacje na Dominikanę, Po tygodniu Westowie wylądowali z powrotem w Miami, po czym udali się w kolejną podróż - tym razem na camping do Colorado.

Wybór tej drugiej formy spędzania wakacji nie jest przypadkowy! Kim doskonale wie, że Kanye ma obsesję na punkcie swoich dzieci: 7-letniej North, 4-letniego Sainta, 2-letniej Chicago i rocznego Psalma. Kardashian postanowiła więc dotrzeć do męża, rozpieszczając dzieci!

Kanye jest najszczęśliwszy, kiedy jest z dziećmi, a one absolutnie uwielbiają być z nim. Więc Kim poczuła, że rodzinne wakacje byłyby dla nich wszystkich najlepsze, i jest szczęśliwa, że się na nie wybrali. Dzieciaki kochają campint, a bycie w plenerze, blisko natury, jest bardzo uzdrawiające dla wszystkich, więc Colorado jest do tego najlepsze. Celem tej wycieczki jest stworzenie radosnych rodzinnych wspomnień. Na tym skupia się Kim.

- mówi informator, cytowany przez amerykański serwis HollywoodLife.com.

Uda się?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE