Kim Kardashian walczy na Instagramie o reputację swojego małżeństwa! Wiarygodnie?

2020-06-28 19:37 KP
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian i Kanye West - jeśli wierzyć mediom plotkarskim - od tygodni zmagają się z poważnym kryzysem małżeńskim. Parze miała dramatycznie zaszkodzić wspólna kwarantanna - tygodnie spędzone w domu sprawiły, że Kim poczuła się obciążona obowiązkami i brakowało jej wsparcia męża. Ale teraz, gdy plotki zaczęły się rozkręcać, wzięła sprawy w swoje ręce.

Dla Kim Kardashian kwestia jej wizerunku to być albo nie być w showbiznesie. Ponieważ celebrytka całą swoją karierę oparła wyłącznie na pokazywaniu swojego życia osobistego, każda rysa na jej image'u może jest potencjalnie niebezpieczna. Dlatego też wobec mediów rozpisujących się od tygodni o kryzysie w jej małżeństwie, w końcu postanowiła działać.

Jak już donosiliśmy na Hotplota.pl, małżeństwu Kim Kardashian i Kanye Westa bardzo mocno zaszkodziła kwarantanna. Para nie była przyzwyczajona do spędzania ze sobą tak dużej ilości czasu! Dotąd żyjący w rozjazdach Kim i Kanye z trudnością przyjęli zamknięcie w domu i - jak pisały tabloidy - po jakimś czasie każde z nich zaczęło przebywać w innej części posiadłości.

Gdy obostrzenia w USA nieco się poluzowały, Kim Kardashian natychmiast zamarzyła, by wyjechać, a nawet na jakiś czas wyprowadzić się z domu.

>> Kim Kardashian chce wyprowadzić się z domu! Ma dość Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West ratują związek

Ostatecznie jednak Kim Kardashian i Kanye West wyjechali razem. Celebrytka pokazała na Instagramie zdjęcie pary, zrobione prawdopodobnie na ich ranczo w Wyoming, dokąd chętnie uciekają, by odpocząć od zgiełku Los Angeles. Na fotce Kim zalotnie przytula się do męża, jednak po minach ich obojga widać, że burza wisi w powietrzu.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Happy Sunday Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Patrząc na te zdjęcia trudno uwierzyć, że kryzys mają już za sobą...

Myślicie, że faktycznie między nimi się popsuło?

NAJNOWSZE