Kim Kardashian złożyła życzenia Khloe Kardashian jej BARDZO nieudanym zdjęciem! Celowo?

2020-06-27 20:04 KP
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian skończyła właśnie 36 lat! Z tej okazji celebrytka została oczywiście zarzucona życzeniami od fanów i bliskich. Siostry Kardashian - jak na gwiazdy sieci przystało - złożyły jej życzenia na Instagramie. Kim Kardashian do wylewnych życzeń dla Khloe dodała oczywiście jej zdjęcie, na którym ta... kompletnie nie przypomina siebie ze zdjęć z jej własnego profilu. Złośliwe?

Ten weekend w rodzinie Kardashian mija pod znakiem świętowania urodzin Khloe Kardashian. Celebrytka skończyła 27 czerwca 36 lat i z tej okazji oczywiście jej bliscy i przyjaciele zarzucają ją życzeniami. Nie zabrakło też słodkich słów od jej starszej siostry, Kim.

Kim Kardashian opatrzyła oczywiście swoje życzenia zdjęciem siostry - i tu zaczęły się schody. Kim wybrała bowiem wyjątkowo niekorzystne zdjęcie, którego Khloe z pewnością sama by nie nie opublikowała na swoim profilu...

Khloe Kardashian na zdjęciu u Kim

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej duszy! Dziękuję, że zawsze jesteś tak pozytywna, troskliwa i zawsze troszczysz się o wszystkich! Jesteś tak lojalna i tak bardzo troszczysz się o wszystkich wokół ciebie. Twoje światło świeci i jestem bardzo dumna z bycia twoją siostrą. Kocham Cię na zawsze! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin

- napisała Kim Kardashian pod zdjęciem siostry.

Tymczasem w sieci od tygodni toczą się dyskusje na temat wyglądu Khloe Kardashian. Celebrytka wyraźnie eksperymentuje z retuszowaniem zdjęć, przez co na każdej kolejnej fotce ze swojego profilu coraz mniej przypomina siebie ze zdjęć, które robią jej paparazzi. Tymczasem Kim Kardashian pokazała jej zdjęcie sprzed kilku lat - jeszcze sprzed intensywnych prac chirurgów.

Myślicie, że Khloe chce taką siebie pamiętać?

NAJNOWSZE