Kim Kardashian to złota żona! Wspiera Kanye Westa, nawet gdy publicznie sika

2020-09-17 19:02 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Kanye West idzie na wojnę z wytwórnią. Wścieka się, że artyści nie mają praw do własnej muzyki. Przyrzekł nie nagrywać nowego materiału, dopóki jego kontrakt nie wygaśnie. W ramach buntu nasikał też na nagrodę Grammy. Co na to wszystko Kim Kardashian?

Kanye West zaczął regularną wojnę z wytwórnią. Raper wścieka się, ponieważ artyści nie mają praw do własnej muzyki. Mąż Kim Kardashian zamierza to zmienić. Co więcej, zapowiada, że nie nagra żadnego kawałka do czasu wygaśnięcia jego kontraktu.

Mąż Kim Kardashian postanowił bardziej dobitnie skrytykować przemysł muzyczny. Na twittera trafił filmik, na którym Kanye West sika na nagrodę Grammy!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim Kardashian wspiera męża mimo wszystko

Trzeba przyznać, że Kim Kardashian nie ma z mężem lekko w ostatnim czasie. Kolejne, internetowe awantury nadszarpują ich reputację. Wiadomo też, że w ich związku kiepsko się układa. Mimo to, Kim Kardashian wspiera męża.

Ona nadal go wspiera i robi wszystko, co w jej mocy, by go zrozumieć. Wie, że jest niekonwencjonalny i zawsze o tym wiedziała. Chce utrzymać małżeństwo. Wie, że Kanye zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową i boryka się ze swoim zdrowiem psychicznym. Chce być przy nim i pomóc.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary w rozmowie z Us Weekly.

Kim Kardashian, która robi sobie przerwę od social mediów nie skomentowała wpisów męża. Mimo, że Kanye West wspomniał o niej w swojej tyradzie. Napisał, że to właśnie Kim będzie go reprezentować w postępowaniu sądowym.

NAJNOWSZE