Kim Kardashian TĄ fotką ośmieszyła siebie i Kylie Jenner? Piers Morgan komentuje!

2020-08-14 13:00 AM
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner 10 sierpnia skończyła 23 lata. Z tej okazji siostry zasypały ją zdjęciami sprzed lat. Jedni zachwycali się fotkami a inni szydzili z wyborów Kardashianek. Do tych drugich dołączył też Piers Morgan, który na Twitterze napisał co myśli o jednej z fotek, którą opublikowała Kim Kardashian.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Piers Morgan nie stroni od krytyki. Odważnie hejtuje gwiazdy, które mówiąc wprost, nie przypadły mu go gustu. Skrytykował już sporo z nich w tym także słynny klan Kardashianów. Teraz wraca do nich podobnie, przy okazji ostatnich urodzin Kylie Jenner. Kim Kardashian opublikowała serię zdjęć z Kylie na Instagramie oraz Twitterze. Większość fotek pochodziła z czasów dzieciństwa Jennerki. Ostatnia fotka natomiast wywołała największe kontrowersje i to do niej przyczepił się dziennikarz.

Zdjęcie, które wywołało burzę to fotka Kim i Kylie na której dziewczyny pozują pod prysznicem. Mają na sobie skąpe majtki i białe koszulki, które były przeźroczyste od wody i podciągnięty tak, by zasłaniał jedynie biust.

Fotka podzieliła fanów, ale to Piers Morgan nie mógł przejść obok niej obojętnie. Na swoim Twitterze napisał, załączając zdjęcie:

Bardzo dziwne

KIM KARDASHIAN USUWA POST, KTÓRY SKRYTYKOWAŁ PIERS MORGAN

Kardashianka na krytykę nie odpowiedziała, ale z pewnością zwróciła na nią uwagę, bo post z Twittera szybko zniknął. Można go za to podziwiać na Instagramie.

Jeśli chcecie zobaczyć tę fotkę, to przesuńcie zdjęcia w poście Kim do ostatniej fotografii.

Co sądzicie? Podzielacie zdanie Morgana?

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE