Kim Kardashian świętuje 40. urodziny seksownymi zdjęciami! Co za ciało

2020-10-27 11:06 kp
Kim Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Czterdzieste urodziny to okazja na tyle ważna, by świętować ją znacznie dłużej niż przez jeden dzień. Z urodzinowego nastroju nie wychodzi Kim Kardashian, która skończyła czterdziestkę 21 października 2020 roku. Trudno nie zauważyć, że to zakończenie pewnej epoki w życiu celebrytki. Z jednego Kim nie zrezygnuje jednak na pewno - z nagich zdjęć!

Kim Kardashian przez ostatnie piętnaście lat ciężko pracowała na swoją pozycję najsłynniejszej celebrytki Stanów Zjednoczonych. Córka Kris Jenner wykorzystała swój czas najlepiej, jak potrafiła - występowała w rodzinnym show, wyszła za mąż za Kanye Westa i rozkręciła kilka własnych biznesów. Niezmiennie jednak popularność budowała na kolejnych roznegliżowanych sesjach i odważnych stylizacjach.

Dziś Kim Kardashian ma już czterdzieści lat i czwórkę dzieci, zatem zrozumiałe, że fani nie wymagają już od niej, by zachowywała się jak młoda Kylie Jenner - która zresztą od kilku lat skutecznie przejmuje tytuł najpopularniejszej Kardashianki. Kim stara się więc być poważniejszą, choć wciąż uwielbia półnagie zdjęcia.

Sonda
Czy Kim Kardashian ma szanse zostać prawnikiem?

Kim Kardashian w bikini

Z okazji swoich czterdziestych urodzin Kim Kardashian postanowiła udowodnić, że wciąż jest niemniej seksowna niż jej młodsze siostry! Celebrytka opublikowała na Instagramie serię nowych zdjęć zrobionych w bardzo odważnym bikini.

To jest 40!

- napisała.

Robi wrażenie?

ESKA XD #007
Wyświetl ten post na Instagramie.
This is 40! Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE