Nie tylko Kim Kardashian stuknęła w tym roku czterdziestka! Oto inne słynne 40-latki

2020-10-25 14:54 kp

Prawdziwe życie zaczyna się po czterdziestce? Te panie właśnie się o tym przekonują! W tym tygodniu z wielkim hukiem Kim Kardashian świętowała swoje czterdzieste urodziny, jednak to nie jedyna gwiazda, która w tym roku zobaczyła na torcie czterdzieści świeczek. Oto inne słynne kobiety, które skończyły w 2020 roku czterdzieści lat!

W jakim wieku kobieta czuje się w swoim wieku najlepiej i wygląda najbardziej atrakcyjnie? Te panie mają prostą odpowiedź - po czterdziestce! Choć kiedyś wydawało się, że skończenie 40. roku życia to dla kobiety koniec pewnej epoki, dziś na każdą kolejną wiosnę patrzy się na szczęście zupełnie inaczej. A 40. urodziny to nic innego jak świetny powód do świętowania!

W minionym tygodniu swoje czterdzieste urodziny świętowała Kim Kardashian - najsłynniejsza celebrytka Stanów Zjednoczonych! I zapewne każdy, kto nie jest na bieżąco z showbiznesem, może być tym faktem naprawdę zdziwiony, bo Kim wciąż ma w sobie seksapil i energię dwudziestolatki.

Słynne czterdziestolatki

Kim Kardashian to jednak nie jedyna gwiazda, która w 2020 roku została czterdziestolatką. Okazuje się, że w światowym showbiznesie takich pań jest znacznie więcej - i wszystkie wciąż zachwycają energią i urodą. Warto brać z nich przykład!

O kim mowa? Sprawdźcie w galerii!

ESKA XD #007
NAJNOWSZE