Kim Kardashian ściągała na egzaminie z prawa?! Za dobrze jej poszło

2019-09-11 15:13 AM
Kim Kardashian
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Kim Kardashian marzenie o zostaniu prawnikiem wzięła sobie mocno do serca. Cały czas bierze czynny udział w wielu sprawach kryminalnych, dodatkowo zapisała się na prawnicze studia. Niedawno miała egzamin, którego wynik zaskoczył nawet jej kolegów po fachu!

Kim Kardashian od dawna marzy o prawniczej karierze. W dążeniu do celu pomagają jej koledzy prawnicy, którzy od kuchni pokazują jak funkcjonuje branża, dodatkowo chętnie udzielają jej wskazówek. Ci, którzy twierdzili, że Kim ma słomiany zapał bardzo się pomylili. Kardashianka zapisała się na studia prawnicze i ma za sobą pierwszy egzamin, którego wynik zaskoczył nawet jej kolegów po fachu…

KIM KARDASHIAN ŚCIĄGAŁA NA EGZAMINIE?

Kim Kardashian jest zdeterminowana i wciąż marzy o zostaniu prawnikiem. Ostatnio podeszła do pierwszego egzaminu. Test poszedł jej tak dobrze, że prawnicy z którymi współpracuje podejrzewali, że sciągała!

„Tydzień temu podeszłam do testu i moi prawnicy, którzy wszystko nadzorują powiedzieli: Gdybyśmy nie siedzieli tutaj i nie widzieli wszystkiego, pomyślelibyśmy, że oszukiwałaś. Nie wiem czy naprawdę jestem w tym dobra, ale radzę sobie z tym. Uwielbiam to”. – mówiła Kim.

Podobno przez naukę Kim opuściła wiele imprez w tym tegoroczny New York Fashion Week! Cóż za poświęcenie… 😊

NAJNOWSZE