Sofia Richie kopiuje styl Kourtney Kardashian? Związek ze Scottem Disickiem zobowiązuje!

2019-09-11 13:19 kp
Kourtney Kardashian, Sofia Richie
Autor: Nancy Rivera / SplashNews.com/East News; SplashNews.com/East News

Fani Kourtney Kardashian chyba nigdy nie polubią Sofii Richie. 21-latka już od ponad dwóch lat jest częścią klanu Kardashian po tym, jak związała się ze Scottem Disickiem. I mimo wszelkich trudności, w końcu udało jej się zyskać sympatię celebrytek, a Kylie Jenner mianowała ją nawet swoją przyjaciółką. Z internautami jest znacznie trudniej.

Początki związku Sofii Richie ze Scottem Disickiem nie były łatwe. Gdy młoda modelka związała się z 15 lat starszym celebrytą, media i fani nie mieli wątpliwości, że imprezowy Lord Disick szybko porzuci ją na rzecz kolejnej modelki. Gdy związek przetrwał, a Scott okazał się coraz dojrzalszy do poważnej relacji, internauci zaczęli życzyć mu powrotu do Kourtney Kardashian, z którą ma troje dzieci.

Swoją prywatną kampanię przeciwko Sofii Richie prowadziła też cała rodzina Kardashian, która na każdym kroku udowadniała jej, że Sofia nie pasuje do ich towarzystwa, a Scott i tak zawsze wybierze Kourtney...

Sofia Richie kopiuje Kourtney Kardashian?

W międzyczasie Sofia Richie musiała mierzyć się z jeszcze jednym - oskarżeniami o kopiowanie Kourtney Kardashian. Zaczęło się już po kilku tygodniach związku ze Scottem Disickiem, gdy modelka przefarbowała włosy na blond. Internauci nie mieli wątpliwości, że to na prośbę Scotta, który miał zresztą namawiać ją później również na powiększenie biustu i pośladków.

Teraz te oskarżenia wróciły za sprawą najnowszej stylizacji Sofii Richie, w której pojawiła się ona na jednym z pokazów w ramach nowojorskiego tygodnia mody. Dziewczyna Scotta Disicka ubrała biały garnitur z krótkimi spodenkami i luźną marynarką. Zdaniem niektórych jednak to styl, na który wyłączność na Kourtney Kardashian!

Rzeczywiście, Kourtney Kardashian uwielbia obszerne garnitury. Celebrytka już wiele razy pokazywała się w tego typu stylizacjach, najczęściej dobierając do nich krótkie topy bądź sam biustonosz.

I choć oczywiście nie oznacza to, że Sofia Richie nie ma prawa ubrać się w ten sposób, z pewnością już zawsze będzie porównywana do matki dzieci swojego faceta...

Wyświetl ten post na Instagramie.
Always a good time with @aliceandolivia Post udostępniony przez Sofia Richie (@sofiarichie)
Wyświetl ten post na Instagramie.
nobody puts baby in a corner Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Once upon a time in Portofino ... Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Fly Me to the Moon Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
✨for Ms Ross Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
NAJNOWSZE