Kim Kardashian

i

Autor: NDZ/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News

Gwiazdy

Kim Kardashian przygotowała dom na święta. To prawdziwe dzieło sztuki

2023-11-28 11:54

Ekskluzywne posiadłości gwiazd, w okolicy grudnia, zdobią miliony migoczących światełek i ozdób świątecznych, które wyglądają jak z magicznej krainy. Wśród celebrytów, którzy uwielbiają przygotowania do Bożego Narodzenia bezsprzecznie znajduje się rodzina Kardashian. Oni wiedzą jak przystroić swoje wille z rozmachem.

Gwiazdy uwielbiają dzielić się świątecznymi kadrami ze swoimi fanami. Wielkie choinki, błyszczące ozdoby i setki kolorowych lampek, które oświetlają ich domy robią na internautach piorunujące wrażenie. Ciężko nie zgodzić się z tym, że gdyby zorganizować konkurs na najlepiej przystrojone domy w okresie Bożego Narodzenia, to rodzina Kardashian-Jenner znalazłaby się na podium. Kris co roku wyprawia huczne przyjęcia świąteczne, na których bawią się największe gwiazdy takie jak Jennifer Lopez, Sia, John Legend, a nawet Elon Musk. Nic dziwnego, że Kim Kardashian postanowiła pójść w ślady mamy i puścić wodze wyobraźni przystrajając swoją luksusową willę.

Najlepsze świąteczne piosenki. Dzięki nim poczujesz magię świąt

Kim Kardashian - święta

Wygląda na to, że Kim Kardashian, jako jedna z pierwszych z klanu, poczuła już nastrój świąt Bożego Narodzenia. Choć do świąt jeszcze daleko, jej posiadłość jest już oświetlona tysiącami białych światełek. Włącznie z drzewkami, które znajdują się wokół willi. To prawdziwa iluminacja świetlna, której mogłyby pozazdrościć jej największe, świąteczne wystawy. Chyba ciężko nie zgodzić się z tym, że podjazd do jej posiadłości wygląda jakby został przeniesiony z bajkowego bieguna północnego zamieszkiwanego przez samego świętego Mikołaja. Fani gwiazdy z niecierpliwością czekają na kolejne kadry, które pokażą jak udekorowała swoje cztery kąty wewnątrz.

Kim Kardashian - święta

i

Autor: Instagram/kimkardashian