Kim Kardashian i Pete Davidson zakochani do szaleństwa. Zobaczcie urocze wideo

2022-01-13 20:30 es

Choć nikt początkowo w to nie wierzył, Kim Kardashian i Pete Davidson są razem. Chociaż para oficjalnie tego nie potwierdza, ich czyny mówią same za siebie. Paparazzi uchwycili zakochanych w drodze na pizzę. Zobaczcie, jak Kim Kardashian i Pete Davidson uroczo razem wyglądają!

Jeszcze kilka miesięcy temu wydawałoby się to niemożliwe... Kim Kardashian i Pete Davidson?! To nie najbardziej oczywiste połączenie w show-biznesie... A jednak!

Od czasu występu celebrytki w SNL, są niemal nierozłączni. Kim Kardashian i Pete Davidson mają za sobą już pierwsze, wspólne wakacje. Para spędza miło czas, nawet kiedy nie ma opcji wyskoczyć na urlop.

Paparazzi uwiecznili zakochanych w drodze na pizzę!

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kim Kardashian i Pete Davidson zakochani do szaleństwa?

Wciąż nie otrzymaliśmy od nich oficjalnego potwierdzenia, że są w związku. Jednak słowa przestają być tu potrzebne! Kim Kardashian i Pete Davidson są nierozłączni. Paparazzi uwiecznili ich w drodze na kolację. Wybrali zaskakująco normalne danie - pizzę.

Kim Kardashian i Pete Davidson podjechali do lokalu i weszli do niego, trzymając się za ręce, przed tłumem fotografów. Weszli do lokalu Jon & Vinny's w Los Angeles. Zjedli dwie duże pizze i sałatkę, popijając dietetyczną colę.

To była bardzo swobodna randka bez zbytniego flirtu. Nikt w restauracji prawie ich nie zauważył, a Kim w pewnym momencie rozmawiała przez telefon.

Mówiło źródło DailyMail.com.

Tam możecie zobaczyć zdjęcia, jak Kim Kardashian i Pete Davidson przytulają się, stojąc w restauracji. Widać także, jak para trzyma się za ręce w drodze na posiłek.

Uroczy?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE