Kim Kardashian w maleńkim bikini wypoczywa z Pete Davidsonem

2022-01-06 19:02 es

Kim Kardashian i Pete Davidson postanowili wyruszyć na pierwsze wspólne wakacje. Obrali kierunek: Bahamy. W internecie pojawiły się już pierwsze relacje z romantycznego wypadu. Możemy zobaczyć, jak Kim Kardashian opala się w maleńkim bikini. Pete Davidson zrobił zdjęcie?

Kim Kardashian i Pete Davidson robią, co w ich mocy, żeby podtrzymać atmosferę wokół ich relacji. Choć wciąż oficjalnie nie potwierdzili, że są razem, dowodów mamy już całe mnóstwo.

Niedawno paparazzi przyłapali ich na lotnisku. Zakochani wsiadali do prywatnego odrzutowca i polecieli na Bahamy. Teraz Kim Kardashian pokazała fotkę z romantycznej eskapady. To Pete Davidson uwiecznił ją w tym kusym bikini?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kim Kardashian kusi na wakacjach z Pete Davidsonem

Na profilu Kim Kardashian pojawiło się zdjęcie z Bahamów. Właśnie tam wybrała się z Pete Davidsonem na pierwsze, wspólne wakacje.

Kim Kardashian na Instagramie opublikowała fotkę, na której widzimy, jak gwiazda wypoczywa na leżaku. Malutkie bikini nie pozostawia wiele dla wyobraźni! Gazeta, słuchawki, słońce... Zdaje się, że celebrytka ma tam wielki relaks.

Jednak fani mącą jej spokój, dopytując o Pete Davidsona...

- To selfie, czy zdjęcie robił Pete???

- Gdzie jest Pete????

- Nie wstydź się, pokaż Peta

Czytamy w komentarzach.

Myślicie, że niebawem opublikują wreszcie wspólne zdjęcie?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?
NAJNOWSZE