Kim Kardashian potwierdziła związek z Pete Davidsonem? Nazwała go...

2021-12-17 18:50

Kim Kardashian i Pete Davidson wzbudzają ogromne emocje. Po ich wspólnym występie w SNL plotki eksplodowały. Ostatnio media skupiły się bardziej na rozwodzie celebrytki z Kanye Westem. Teraz jednak gwiazda znów rozpaliła płomień ciekawości... Przeczytajcie, jak Kim Kardashian nazwała Pete Davidsona!

Życie uczuciowe Kim Kardashian to ostatnio temat numer jeden. Gwiazda jest w trakcie rozwodu z Kanye Westem. Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że robi co może, żeby przyśpieszyć procedurę i znowu być tylko Kim Kardashian, a nie Kim Kardashian-West.

Jednocześnie wielkie zainteresowanie wzbudza jej relacja komikiem SNL Pete Davidsonem. Para pokazywała się razem, trzymając za ręce...

A teraz Kim Kardashian powiedziała coś uroczego o Pete Davidsonie!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Kim Kardashian potwierdza związek z Pete Davidsonem?

Kim Kardashian wystąpiła w czwartkowym odcinku Honestly With Bari Weiss. 41-letnia gwiazda Keeping Up With The Kardashians zapytana o nazwisko swojego ulubionego członka obsady Saturday Night Live. Zaśmiała się i odpowiedziała...

Co za układ, co za układ, Bari... Wiesz, kto to jest.

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Choć odpowiedź może nie jest satysfakcjonująca, ale na razie fani tej pary muszą się nią zadowolić. W ostatnich dniach Kim Kardashian i Pete Davidson ograniczyli swoje publiczne występy.

Ich miłość lepiej się rozwija z dala od blasku fleszy? A może nie chcą drażnić Kanye Westa, który wyraźnie nie dopuszcza do siebie myśli o rozwodzie.