Kim Kardashian idzie na całość. Pete Davidson ma wielką MALINKĘ

2021-11-23 20:30

Kim Kardashian i Pete Davidson to najczęściej komentowany ostatnio duet. Chociaż oficjalnie nie przyznali, że są parą, słowa stają się coraz bardziej zbędne. Nie tylko znowu widziano ich trzymających się za ręce, ale również zauważono malinkę na szyi Pete Davidsona! To sprawa Kim Kardashian?

To najgorętszy temat ostatnich tygodni. Kim Kardashian i Pete Davidson! Kiedy zobaczyliśmy, jak całują się w programie SNL, nie przypuszczaliśmy, że sprawy tak się potoczą. Kilka tygodni później pokazują się publicznie, trzymając za ręce!

Pierwszy raz przyłapano ich na okazywaniu uczuć w Palm Springs, gdzie Kim Kardashian urządziła urodziny Pete Davidsona w domu Kris Jenner.

Teraz sprawy nabierają tempa!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Kim Kardashian zrobiła Pete Davidsonowi malinkę?!

Kim Kardashian i Pete Davidson chichotali jak zakochani nastolatki, gdy wychodzili na romantyczną randkę. Niedzielny wieczór spędzili w eleganckiej włoskiej restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica w Kalifornii. Zadowoleni wysiadali z samochodu komika i zostali odprowadzeni przez ochroniarza do środka. I znowu trzymali się za ręce!

Na tym nie koniec... Na zdjęciach zrobionych przez paparazzich widać, że Pete Davidson ma na szyi... malinkę! Jeśli to sprawka Kim Kardashian, to znaczy, że doszło między nimi do czegoś więcej.

Wideo na którym Kim Kardashian i Pete Davidson trzymają się za ręce oraz zdjęcia jego malinki zobaczycie tutaj.

Trudno nie zwrócić uwagi na to, że Kim Kardashian dawno była fotografowana tak roześmiana. Pete Davidson wie, jak ją rozbawić!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Kim Kardashian i Pete Davidson to nie pierwsza para w Hollywood z dużą różnicą wieku. Kto jeszcze uważa, że wiek to tylko liczba?