Kim Kardashian na zdjęciach z afterparty MET Gali. TAKI uśmiech to u niej rzadkość!

2021-09-22 9:05 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Po tegorocznej gali MET powoli opada kurz. To jednak nie oznacza, że wszyscy już o niej zapomnieli. Wręcz przeciwnie, social media nadal zalewane są mnóstwem fotek z tamtego wydarzenia. Kim Kardashian opublikowała nawet serię zdjęć z afterparty!

Tegoroczna MET Gala była niezwykłym wydarzeniem. Ci, którzy się na niej pojawili, wzbudzili niemałe kontrowersje. Zamaskowana od stóp do głów Kim Kardashian czy przebrana za konia Kim Petras to tylko niektóre osoby, które zwróciły na siebie uwagę.

Od Met Gali minął ponad tydzień, a wciąż jest o niej głośno. Na Instagramie Kim Kardashian pojawiła się seria dziewięciu fotek, na których celebrytka pozuje w towarzystwie m.in swojej siostry Kendall Jenner oraz Hailey Bieber – współorganizatorki afterparty.

Na imprezie po Met Gali, Kim mogła już zachowywać się nieco swobodniej. Maska z twarzy zniknęła, zostały jedynie czarne okulary. Kim na tyle się rozluźniła, że zapomniała przybrać pozę na wzór Victorii Beckham, czyli uśmiech tylko wewnętrzny, nigdy na zewnątrz. Tak robi na większość eventów.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Na jednej z fotek dodanych przez celebrytkę, widać jak Kim śmieje się od ucha do ucha. To na takich wydarzeniach u niej naprawdę rzadkość.

A przecież lepiej jej z uśmiechem, prawda?

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE