Kim Kardashian została MILIARDERKĄ! Kylie Jenner przegrała wyścig z siostrą

2021-04-07 8:19 mm
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian

Kim Kardashian świętuje wielki sukces. ,Celebrytka właśnie została miliarderką! Wcześniej na moment udało się to jej młodszej siostrze, Kylie Jenner. Na czym wzbogaciła się Kim i ile jest obecnie wart jej majątek?

Kanye West ma czego żałować. Jego za-chwilę-była żona właśnie po raz pierwszy w życiu została okrzyknięta miliarderką. Kiedy i w jaki sposób Kim Kardashian osiągnęła poziom majątku z dziewięcioma zerami? Już wszystko jasne!

Ogromny majątek Kim Kardashian dzięki sukcesowi Skims

Kim Kardashian długo starała się przebić magiczną barierę miliarda na koncie. Udało jej się to dopiero ponad rok po tym, jak miliarderką została Kylie Jenner. Dziś najmłodsza siostra Kim z pewnością patrzy na nagłówki światowych serwisów z zazdrością. Majątek Kylie okazał się mniejszy, niż sądzono. A tymczasem Kim świętuje wielki sukces.

Kim Kardashian trafiła na oficjalną listę miliarderów dzięki sukcesowi dwóch swoich firm: KKW Beauty oraz Skims. Zwłaszcza ta druga marka w ostatnim czasie notuje wielkie sukcesy. Wartość Skims mocno urosła, przez co poszybowały w górę także udziały należące do Kim Kardashian.

Ile jest wart majątek Kim Kardashian?

Jeszcze niedawno Forbes wyceniał majątek Kim Kardashian na 780 milionów dolarów. To dane z października 2020. 

Tymczasem według doniesień prasy sama marka KKW Beauty zarabia dla celebrytki około 100 mln rocznie. Przypomnijmy, że Kim sprzedała niedawno 20% udziałów koncernowi Coty, przez co wzbogaciła się o kolejnych 200 mln. Obecnie sama wartość tej firmy szacowana jest na miliard dolarów. 

Ale to nie wszystko. Druga z marek Kim Kardashian, Skims, okazała się również być strzałem w dziesiątkę. Jej wartość szybko rośnie - obecnie udziały Kim w jej firmie Skims wycenia się na 225 mln dolarów.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!
NAJNOWSZE