Kim Kardashian ma wielkie wsparcie w starszej siostrze. Kourtney to ekspertka od rozstań!

2021-01-27 15:00 AM
Kim Kardashian, Kourtney Kardashian
Autor: Beretta/Sims/REX/Rex Fashion/East News

Od kilku miesięcy w zagranicznych tabloidach tematem numer jeden jest rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa. Dla pary, która od dawna nie może ze sobą dojść do porozumienia rozstanie jest podobno kwestią czasu. Kim mocno przeżywa całą sytuację, tym bardziej, że to ona była tą osobą, która chciała o rodzinę walczyć do końca. Na szczęście wśród bliskich ma osoby na których może polegać. Kourtney Kardashian spisała się na medal!

Kourtney Kardashian czyli najstarsza Kardashianka o rozstaniach wie wszystko! Jej związek ze Scottem Disickiem był nie tylko jednym wielkim rollercoasterem ale także dowodem na to, że jak się chce to można po rozstaniu, wspólnie wychowywać dzieci. Po przebojach z Disickiem, Kourt miała jeszcze kilka innych związków, które również nie zakończyły się happy endem. Teraz wierni fani trzymają kciuki za jej obecną relację z rockowym perkusistą.

Mimo tego, że Kourt ma dopiero 42 lata już wiele w życiu przeszła i jeśli chodzi o związki a raczej rozstania może naprawdę wiele powiedzieć. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona jako pierwsza wyciągnęła do młodszej siostry pomocną dłoń. Kim Kardashian podobno ma w niej całodobowe wsparcie. Jak donoszą serwisy, celebrytka może do Kourt dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Starsza Kardashianka doskonale wie co znaczy rozstanie i wychowywanie dzieci w rozbitej rodzinie, dlatego tak bardzo wspiera siostrę.

ESKA XD #014

Ona to doskonale rozumie. Ciągle sprawdza Kim i pomaga dzieciom.

 – mówiło źródło o Kourtney.

Kourtney ma także dzielić się z Kim swoim doświadczeniem i radzi, jak w przypadku rozwodu miałaby wychowywać dzieci, by jak najmniej ucierpiały…

Jak ułożą się sprawy między Kim Kardashian a Kanye Westem czas pokaże, podobno Kim do rozwodu się nie spieszy, jednak mimo wszystko warto mieć u swojego boku tak doświadczoną siostrę, prawda?

NAJNOWSZE