Siostry Kardashian

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian i Kylie Jenner na starych zdjęciach! Spróbuj je rozpoznać [QUIZ]

2021-02-20 9:02

Nie trzeba nikomu mówić, że Kim Kardashian i Kylie Jenner na starych zdjęciach wyglądały zupełnie inaczej. Wiele osób twierdzi, że na ich nowy wygląd wpłynął nie tylko czas ;) Zatem ciekawe, czy uda się Wam odgadnąć, kto z rodziny Kardashian Jenner pozuje na zdjęciach w naszym quizie.

Rodzina Kardashian Jenner funkcjonuje w show-biznesie chyba od początku świata. Rozgłos przyniósł im już ojciec. Robert Kardashian prowadził głośną sprawę O.J. Simpsona. Później Kris Jenner zadbała, żeby wykorzystać potencjał rodziny do końca.

Swój ród rozsławiła także Kim Kardashian. Najpierw współpracą z Paris Hilton, a później sekstaśmą. W efekcie powstało show Keeping Up With The Kardashians. Tam mogliśmy oglądać perypetie rodziny przez 20 sezonów.

Od początku KUWTK, czyli od 2007 roku, siostry Kardashian Jenner bardzo się zmieniły. Najbardziej widać to po Kendall i Kylie Jenner, które wówczas były po prostu dzieciakami.

Zarobiły milion dolarów przed dwudziestką [Selena Gomez, Taylor Swift, Miley Cyrus] | ESKA XD - Hotplota #16

Nowy wygląd sióstr Kardashian Jenner to nie tylko czas, ale też pieniądze i kosmetyki. Ciekawe, czy będziecie umieć rozpoznać, która z nich pozuje na zdjęciu... Odpalcie quiz i spróbujcie!

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?