Kim Kardashian i Kanye West

i

Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian w końcu wspomniała Kanye Westa! Drama z obrazem North ich zbliży?

2021-02-10 18:31

Plotki o tym, że Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą, huczą od wielu miesięcy. Na początku roku jeszcze się nasiliły. Para nabrała wody w usta i konsekwentnie unikała komentowania tematu. Dopiero drama z obrazem North West sprawiła, że Kim Kardahian wspomniała Kanye Westa na swoim Instagramie.

Czy North West połączy na nowo swoich rodziców? Młoda celebrytka znalazła się w samym centrum dramy! Kim Kardashian udostępniła zdjęcie obrazu, który namalowała jej córka. Jak każda mama pękała z dumy. A później, pękło jej serce i nerwy... Internauci i media kwestionowali, że to właśnie 7-letnia North West namalowała tak dobry obraz.

Wściekła Kim Kardashian wydała oświadczenie, które możecie przeczytać w artykule poniżej. To jednak nie wszystko, co opublikowała. Pierwszy raz od tygodni Kim Kardashian wspomniała Kanye Westa!

ESKA XD #015

Przekonała Was?

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?

Kim Kardashian wspomina Kanye Westa pierwszy raz od tygodni

Plotki o rozwodzie Kim Kardashian i Kanye Westa słyszymy od miesięcy. Jednak wraz z początkiem roku przybrały na sile. Para nabrała wody w usta i ich nie dementowała.

Fakt, że Kanye West zabrał z domu Kim Kardashian 500 (!) par swoich butów, był bardziej wymowny, niż jakiekolwiek oświadczenia.

W końcu drama z obrazem North West przełamała ciszę. Kim Kardashian wspomniała męża na Instagramie!

Okazuje się, że Kanye West także miał talent od dziecka! Kim Kardashian udostępniła kilka prac, które muzyk stworzył w młodości. To miało potwierdzić, że North West miała po kim odziedziczyć artystyczny gen.

Kim Kardashian wspomina Kanye Westa

i

Autor: instagram.com/stories/kimkardashian/