Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa coraz bliżej. Celebrytka chce pozbyć się nazwiska męża!

2021-12-12 10:05

Zdaje się, że rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa zbliża się wielkimi krokami. Pomiędzy plotkami o romansie celebrytki z Pete Davidsonem, a błaganiami rapera o jej powrót, czytamy doniesienia zza granicy, że Kim złożyła papiery o pozbycie się nazwiska męża.

Kim Kardashian-West tak brzmi pełne nazwisko celebrytki. Przynajmniej jeszcze... Już wkrótce, prawdopodobnie celebrytka zostanie tylko przy swoim.

Jak podaje serwis TMZ na nic zdały się starania rapera, który błagał swoją żonę, by ta wróciła do niego i znów byli szczęśliwą rodziną. Kanye publicznie nie tylko odnosił się do Kim, ale też zapewniał, że Bóg prędzej czy później ponownie ich złączy.

Podobno zaledwie kilka godzin po tym, jak Kanye publicznie mówił do żony, ta powędrowała do sądu i złożyła odpowiednie dokumenty, by prawnie zostać tylko przy swoim nazwisku.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Póki co nie wiadomo, jak Kim chce rozwiązać sprawę nazw swoich firm. Przypomnijmy, że jej marki nazywają się KKW Beauty i KKW fragrance. KKW to skrót od Kim Kardashian-West.

Teraz to już Kanye raczej nie ma co liczyć na happy end…

Kanye West raczej nie ma już co liczyć na związek z Kim, za to relacja celebrytki i komika Pete Davidsona ma się świetnie!