Kanye West liczy, że Bóg połączy go znów z Kim Kardashian

2021-11-25 22:02 es

Podczas gdy Kim Kardashian i Pete Davidson coraz częściej pokazują się razem, trzymając za ręce, Kanye West najwyraźniej nie zorientował się jeszcze, że jego małżeństwo jest skończone. W nowym wywiadzie wyznaje, że jego zdaniem Bóg na nowo połączy go z Kim Kardashian.

Trudno nam sobie wyobrazić, jak się teraz czuje Kanye West. Wszystkie media plotkarskie rozpisują się o związku Kim Kardashian z Pete Davidsonem. Para coraz częściej pokazuje się razem, trzymając za ręce.

Tymczasem wygląda na to, że Kanye West jeszcze nie pogodził się z końcem ich małżeństwa. W niedawnym wywiadzie podkreślał, że rozwód nie jest jeszcze sfinalizowany i wciąż nazywał Kim Kardashian swoją żoną!

Teraz zdradził swoją nową taktykę. Zamiast walczyć o małżeństwo, zawierzył jego los... Bogu.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Kanye West liczy, że Bóg pojedna go z Kim Kardashian

Kanye West stał się w ostatnich latach BARDZO religijny. Wydał album z religijnymi piosenkami i prowadzi nabożeństwa. Losy swojego małżeństwa postanowił powierzyć więc Bogu.

Narracja, której Bóg chce, to zobaczyć, że możemy naprawić wszystkie nasze związki. Popełniliśmy błędy. Popełniłem błędy. Publicznie robiłem rzeczy, które nie były akceptowalne jako mąż, ale teraz dzisiaj, z jakiegokolwiek powodu – nie wiedziałem, że będę przed tym mikrofonem – ale jestem tutaj, aby zmienić narrację.

Media plotkarskie przypuszczały, że rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa będzie głównym tematem ostatniego sezonu Keeping Up With The Kardashians emitowanego na kanale E! oraz nowego show rodziny, tworzonego na platformę Hulu.

Kanye West się na to nie zgadza.

Nie pozwolę E! pisać historii mojej rodziny. Nie pozwolę Hulu pisać historii mojej rodziny… Jestem księdzem mojego domu.

Myślicie, że po takim wyznaniu Kim Kardashian do niego wróci?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?

Czy Kim Kardasian i Kanye West się pogodzą? Zanim się tego dowiemy, przypominamy historię ich rozstania:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE