Kim Kardashian i Kanye West RAZEM uczcili pamięć zmarłego Virgila Abloha!

2021-12-01 10:08 AM

Związek Kim Kardashian i Kanye West sypie się na naszych oczach. Choć od początku roku wiadomo było, że para planuje rozwód, to do dzisiaj para nie zrobiła żadnego kroku w tym kierunku. Celebrytka spotyka się z komikiem Pete Davidsonem, a raper błaga żonę o powrót. Ale nic z tego! Czy coś zmieni się po wspólnym pożegnaniu Virgila Abloha?

Kim Kardashian i Kanye West prawdopodobnie już wkrótce na poważnie wezmą się za swój rozwód. Wiadomo o nim od początku tego roku, ale zawsze coś stawało im na drodze do zrealizowania celu.

Teraz powinno być łatwiej. Od kilku tygodni media plotkują o nowym związku Kim, która ma spotykać się z komikiem znanym z programu Saturday Night Live, Pete Davidsonem. I choć relacja nie została oficjalnie potwierdzona, to każde ich wspólne wyjście wywołuje sporo emocji i daje kolorowej prasie pożywkę do coraz to nowszych plotek.

Czy faktycznie Kim i Kayne się rozwiodą? Żeby uzyskać odpowiedź na to pytanie, trzeba jeszcze trochę poczekać. Wiele na to wskazuje, ale ostatnio para była widziana razem na pokazie mody Virgila Abloha.

Projektant zmarł 28 listopada. Hołd w social mediach oddały mu największe gwiazdy, w tym m.in. Hailey Bieber, czy Anja Rubik.

Teraz Kim i Ye postanowili zawiesić broń i usiedli obok siebie w pierwszym rzędzie na ostatnim pokazie kolekcji wiosna-lato 2022, którą Abloha stworzył dla Louisa Vuittona. Prezentacja kolekcji to sposób na uczczenie pamięci po zmarłym projektancie.

Parze towarzyszyła 8-letnia córka North.

Sonda
Jak sądzisz - czy małżeństwo Westów przetrwa?
Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane
NAJNOWSZE