Kim Kardashian i Kanye West tylko współpracują. "Zdecydowanie nie są razem"

2021-10-03 16:02 es

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to najgłośniejsza sprawa tego roku. Po wielu miesiącach kryzysu potwierdziły się plotki. Para się rozstaje. Choć ostatnio było sporo wątpliwości. Kim Kardashian mocno wspierała Kanye Westa podczas premiery albumu DONDA. Byli też razem na kolacji... Jednak dowiadujemy się, że łączą ich jedynie interesy.

Relacja Kim Kardashian i Kanye Westa jest bardzo skomplikowana. Para wzięła ślub w 2014 roku i doczekała się czwórki dzieci. Jednak od kilkunastu miesiecy zmagali się z kryzysem. Zamieszkali osobno, a media ogłosiły rozwód. W końcu Kim Kardashian potwierdziła te doniesienia w ostatnim sezonie Keeping Up With The Kardashians.

Wszystko jednak zmieniło się podczas premiery albumu Kanye Westa DONDA. Kim Kardashian wspierała męża na wszystkich imprezach promocyjnych.

Kilka dni temu, Kim Kardashian i Kanye West wybrali się na randkę. Czy to oznacza kolejną szansę? Z zagranicznych doniesień wynika, że raczej nie...

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

Kim Kardashian i Kanye Westa łączą wyłącznie interesy

Faktycznie, po rozstaniu para wciąż blisko ze sobą współpracuje. Kanye West miał pomagać Kim Kardashian przy rebrandingu jej marki kosmetycznej KKW. Ona wpierała premierę jego albumu.

Jednak ich zażyłość pozostaje wyłącznie na poziomie zawodowym.

Mają relację opartą na przyjaźni, wspólnym wychowaniu dzieci i współpracy zawodowej. Nie są znowu razem. Kim będzie zaangażowana w przedsięwzięcia zawodowe Kanye i on będzie zaangażowany w jej projekty.

Wyjaśnia informator US Weekly.

Czyli to już naprawdę koniec Kimye...

NAJNOWSZE