Khloe Kardashian przyćmiła Kim? Ta czerwona mini to SZTOS

2021-10-11 15:50 es

W ostatnim odcinku Saturday Night Live Kim Kardashian wystąpiła w roli prowadzącej. Po show wraz z rodziną udała się na after party. Khloe Kardashian przyćmiła siostrę! Długie blond włosy i czerwona mini sukienka stworzyły naprawdę gorący zestaw!

Saturday Night Live to program uwielbiamy w USA. W roli prowadzących często występują gwiazdy. W ostatnim odcinku swoją szansę dostała Kim Kardashian. Celebrytka żartowała z seks taśmy oraz rozwodu z Kanye Westem.

Oczywiście najważniejsze rzeczy dzieją się...na afterach. Po SNL cała ekipa wraz z Kim Kardashian i jej rodziną wybrała się na imprezę. Wśród gości pojawiła się Khloe Kardashian, która skradła całe show!

ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3

Khoe Kardashian przyćmiła Kim na after party po SNL

Przez lata Khloe Kardashian musiała żyć z okropną łatką "najbrzydszej siostry Kardashian". Skorzystała z pomocy trenerów personalnych, lekarzy oraz kosmetologów i wiele się zmieniło. W social mediach o jej wizerunek dba niezawodny Photoshop oraz filtry.

Khloe Kardashian opublikowała na Instagramie zdjęcia z after party po SNL z występem jej siostry. Tym razem jednak internauci zamiast oceniać kolejną, nową twarz celebrytki - zsypali ją komplementami.

- Wyglądasz zjawiskowo ✨✨

- Przyćmiłaś Kim! 🤣

- OGIEŃ 🔥🔥🔥

- Oszałamiająca 😍😍😍

Czytamy pod zdjęciami.

Faktycznie, ten look bardzo służy Khloe Kardashian. Długie blond włosy doskonale pasują do czerwonej sukienki. A jej krój podkreśla ciężką pracę, którą gwiazda wykonała na siłowni.

NAJNOWSZE