Kanye West błaga Kim Kardashian o powrót. NA SCENIE!

2021-12-10 18:50

Relacja Kim Kardashian i Kanye Westa jest pełna zagadek. Gdy wydawało się, że sprawa jest już zamknięta, raper zaczął walczyć. Najpierw modlitwa podczas Święta Dziękczynienia, a teraz wyznanie ze sceny. Podczas koncertu z Drake'iem, Kanye West błagał Kim Kardashian, by do niego wróciła.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa był obiektem plotek od wielu miesięcy. W końcu na początku roku media potwierdziły, że celebrytka złożyła stosowne dokumenty. Ona sama wspomniała o tym w ostatnim odcinku Keeping up With The Kardashians.

Wygląda na to, że Kanye West dopiero teraz pojął, że jego małżeństwo faktycznie się kończy. Raper podjął desperackie próby ratowania związku. Z okazji Święta Dziękczynienia opublikował wzniosłą modlitwę, w której wciąż nazywał Kim Kardashian żoną.

Na czwartkowym koncercie Kanye West ze sceny błagał Kim Kardashian, by do niego wróciła!

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Kanye West błaga Kim Kardashian o powrót

Kanye West i Drake zakopali topór wojenny, by wystąpić ramię w ramię na koncercie Free Larry Hoover. Muzycy walczą o uwolnienie byłego przywódcy gangu, który został skazany za morderstwo w latach 70. i obecnie odbywa karę dożywocia.W 2018 roku Ye poprosił ówczesnego prezydenta USA - Donalda Trumpa o ułaskawienie, jednak bezskutecznie.

Wśród tłumu widzów była Kim Kardashian. Kanye West postanowił wykorzystać okazję i zmienił nieco tekst piosenki Runaway. Oto co zarapował:

Potrzebuję, żebyś przybiegła z powrotem do mnie. Dokładniej, Kimberly.

Całe szczęście, że Kim Kardashian nie przyszła z nowym chłopakiem, bo byłoby mega niezręcznie! Oto co wiemy o jej relacji z Pete Davidsonem:

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?