Kim Kardashian i Kanye West

i

Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian uciszy męża? Przez ugodę Kaynye West nie będzie rapował o ich związku

2021-02-21 12:02

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to najgorętszy temat ostatnich tygodni. Po długim czasie spekulacji i plotek informacje się potwierdziły. Jak łatwo się domyślić, rozwód dwóch tak bogatych i sławnych osób to nie lada wyzwanie. Podobno Kim Kardashian i Kanye West mają podpisać ugodę, która zabroni im zdradzania intymnych szczegółów...

Po wielu miesiącach plotek, w końcu zostały one potwierdzone. Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą! Para bardzo się od siebie oddaliła w ostatnim czasie. Podobno najważniejszym powodem ich rozstania była kampania prezydencka rapera.

Podczas pamiętnego spotkania z wyborcami Kanye West rozpłakał się i opowiedział, jak to, Kim Kardashian chciała zrobić aborcję ich pierwszego dziecka.

Żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, para zamierza podpisać ugodę o poufności... Czy na pewno będzie to uczciwe?

Kim Kardashian chce uciszyć Kanye Westa?

Rozwód to trudna sprawa. Szczególnie gdy dotyczy dwoje wpływowych, bogatych i sławnych osób. Żeby nie dawać pożywki portalom plotkarskim, gwiazdy często podpisują porozumienie o zachowaniu tajności.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Źródła portalu Mirror podają, że Kim Kardashian i Kanye West zamierzają podpisać ugodę.

Trwają wielkie negocjacje, o tym, co mogą, a czego absolutnie nie mogą powiedzieć na swój temat. To proces.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...

Zdradza informator.

Podobno w umowie jest klauzula, która zabrania Kanye Westowi rapować o ich rozwodzie! To ciekawe, bo te same źródła donoszą, że Kim Kardashian zamierza pokazać kulisy rozstania w Keeping Up With The Kardashians!

Przed nami ostatni sezon kultowego show i ponoć Kris Jenner, którą Kanye West pieszczotliwie nazwał Kris Jong Un, zadbała, żeby widzowie się nie nudzili.

Tylko nam wydaje się to nie fair?