Kim Kardashian i Kanye West faktycznie rozstają się w pokoju. Internauci zobaczyli dowód

2021-04-06 20:30 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Rozwód Kim Kardashia i Kanye West po wielu miesiącach plotek staje się faktem. Rozstanie najsławniejszej pary świata wzbudza ogromne zainteresowanie. Wszak przez lata Kim Kardashian przyzwyczaiła swoich fanów do dzielenia się życiem prywatnym. Obserwatorzy celebrytki znaleźli na jej Instagramie dowód, że Kim Kardashia i Kanye West rozstają się w pokoju.

Chociaż wciąż trudno w to uwierzyć, rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa staje się faktem. Para od miesięcy miała przechodzić kryzys, ale jednak byli jednym z najsławniejszych małżeństw na świecie. Jednak najwyraźniej to nie wystarczyło...

Minione święta Wielkanocne udowodniły, że Kim Kardashian i Kanye West to historia. Muzyka nie był widać na ani jednej relacji celebrytki! A to przecież w świecie gwiazd ważny sygnał.

Jednak czujne oko internautów wyłapało pewien szczegół... Dowód na to, że mimo rozwodu Kim Kardashian wspiera Kanye Westa.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Kim Kardashian wspiera Kanye Westa mimo rozwodu

Tegoroczne święta Wielkanocne Kim Kardashian spędziła ze swoją rodziną. Podobno teraz są ze sobą bliżej, niż ostatnio, żeby okazać celebrytce wsparcie podczas rozwodu.

Z relacji na Instagramie wiemy, że święta rodziny Kardashian Jenner odbyły się w Palm Springs. Była pyszna uczta, mnóstwo słodyczy, opalanie i szukanie jajek.

Oczywiście wszystko starannie udokumentowane w social mediach! Tam internauci wypatrzyli, że Kim Kardashian wspiera Kanye Westa. Gwiazda miała na sobie pomarańczowe klapki jego marki Yeezy. A przecież oficjalnie nie trafiły jeszcze do sprzedaży!

- Kim wciąż promuje Yeezy Kanyego!

- Cholera Kim ma wszystkie niewydane Yeezy

- Rozwodzą się, a ona wciąż reklamuje jego produkty

Czytamy na Twitterze.

Czy w ten sposób Kim Kardashian okazuje Kanye Westowi wsparcie? A może po prostu te klapki są nieziemsko wygodne?

NAJNOWSZE