Kanye West wyprzedał buty w minutę! Rozwód z Kim Kardashian nie popsuje mu biznesu

2021-03-07 10:02 es
Kanye West
Autor: LESE/Backgrid/East News

Rozwód to okropne wydarzenie, które odbija się na całym życiu. A jednak Kanye West nie powoli, żeby popsuł mu interesy. Raper ma powód, żeby otwierać szampana. Nowo wypuszczone buty, Yeezy 450, wyprzedały się w minutę! Już teraz na rynku wtórnym osiągają niebotyczne ceny.

Kanye West nie ma teraz łatwego czasu. Jego małżeństwo z Kim Kardashian się skończyło i wszyscy mówią tylko o rozwodzie. Ostatni sukces jego marki butów Yeezy z pewnością poprawił mu humor. Raper ma co świętować. Nowy model Yeezy 450 trafił do sprzedaży, ale tylko na minutę. Dlaczego? Bo buty wyprzedały się błyskawicznie!

Kanye West wyprzedał kolekcję w minutę

Kiedy podczas paryskiego tygodnia mody Kanye West zaprezentował światu swoje najnowsze buty, nie został przyjęty ciepło. Przypominające chmury buty zostały wręcz wyśmiane! A jednak - mnóstwo osób chce je kupić.

Model Yeezy 450 wyprodukowany przez Adidasa trafił do sklepu YeezySupply.com po premierze w USA o 7:00 w sobotę. O 7.01 buty już się wyczerpały!

To wywołało dyskusję na Twitterze.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

- Wystawione o 7 rano, wyprzedane do 7:01. Ludzie nienawidzili tych butów przez cały rok, ale nigdy nie mieli takiej samej energii w dniu premiery # yeezy450

- Jestem przekonany, że zrobili tylko 5 par, ponieważ nie ma mowy, żeby mnóstwo ludzi kupiło coś tak brzydkiego

- To musi być jakiś żart. Jak mogły się wyprzedać w MINUTĘ??

Buty Kanye Westa zostały wystawione w cenie 200 dolarów. Już teraz na rynku wtórnym, na przykład na eBayu można je znaleźć wystawione nawet za 700!

NAJNOWSZE