Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa będzie tematem jego nowego albumu? "Zmienia teksty"

2021-01-12 17:04 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to pierwsza drama w 2021 roku. Temperaturę podnoszą kolejne doniesienia informatorów, a także fakt, że celebrytka coraz częściej pokazuje się bez pierścionków... Jeśli wierzyć najnowszym informacjom, Kanye West chce opowiedzieć o wszystkim na swoim dziesiątym albumie. Krążek ponoć był już niemal gotowy, ale raper zmienia teksty, by pasowały do aktualnej sytuacji.

Po 2020 pełnym skandali, dram i dramatów, 2021 miał być rokiem spokojnym i prostym. A zaczął się nieźle! Zza oceanu dotarło do nas, że jedno z najbardziej dochodowych małżeństw świata się rozpada. Jeśli wierzyć plotkom - Kim Kardashian i Knaye West się rozwodzą.

Najbardziej szalona teoria mówiła, że powodem jest romans Kanye Westa z... Jefrree Starem! Jednak makijażowy guru odciął się stanowczo od tych plotek.

Zastanawiające jest, że choć wszystkie media o tym trąbią, Kim Kardashian nie zbiera głosu, by to sprostować. A wiemy, że lubi i umie publikować oświadczenia na instagramie! Jeszcze bardziej wymowne są jej zdjęcia bez pierścionków. Czy to faktycznie koniec?

ESKA XD #013

Kanye West będzie rapował o rozwodzie z Kim Kardahsian?

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, to faktycznie małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa jest skończone. Źródło The Sun przekonuje, że raper zamierza opowiedzieć o wszystkim na swoim kolejnym albumie.

Raper, przedsiębiorca i kandydat na prezydenta miał wypuścić krążek Donda latem w ramach kontynuacji Jesus Is King z 2019 roku. Teraz podobno zmienia teksty, aby nawiązać do jego rzekomego rozwodu z Kim Kardashian.

Nowy album Kanye będzie opowiadał o rozstaniu i rozwodzie jego związku z Kim. Pisał to już od miesięcy.

Twierdzi informator The Sun.

Źródło dodaje, że Kim Kardashian ponoć poprosiła Kanye Westa o szacunek dla rodziny w wersach. Poza tym Kanye West nie planuje dołączyć do swojej żony w Los Angeles.

NAJNOWSZE