Kim Kardashian zdjęła pierścionek! To milczące potwierdzenie rozwodu z Kanye Westem?

2021-01-07 21:09 es
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER Kim Kardashian

Zagraniczne media huczą od plotek! Ponoć Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. Choć "osoby z bliskiego otoczenia" i "źródła" są pewne, że ich małżeństwo się skończyło, to oficjalnego potwierdzenia wciąż nie ma. Jednak ostatni gest Kim Kardashian wiele wyraża. Gwiazda zdjęła pierścionek!

Od miesięcy mówiło się o rozwodzie Kim Kardashian z Kanye Westem. Para coraz rzadziej była widywana razem. Podobno mieszkali osobno. Ona w LA, on w Wyoming. Niedawno internet rozgrzała informacja, że Kim Kardahsina ma dość i kończy małżeństwo.

Tuż po tym, jak pojawiły się doniesienia, że Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą, powstała interesująca plotka. Gwiazda TikToka jest przekonana, że para się rozwodzi, bo Kanye West zdradzał Kim Kardashian z... Jeffree Starem!

Na razie jednak nie mamy pewności, że faktycznie Kim Kardashian i Kanye West się rozwodzą. Zazwyczaj celebryci w takiej sytuacji wydają oświadczenie na Instagramie. Tymczasem ostatni wpis gwiazdy jest z 26 grudnia. Rozumiecie powagę sytuacji? Kim Kardashian nie publikowała nic od niemal 2 tygodni! Zdjąć się, że potwierdziła rozwód w inny sposób...

ESKA XD #013

Kim Kardashian zdjęła pierścionek

To dość wymowny sposób na pokazanie światu prawdy. W świetle plotek o rozstaniu każdy gest jest dokładnie analizowany przez media. Zaledwie dzień przed newsem o rozwodzie paparazzi zauważyli Kim Kardashian na ulicach Los Angeles. Uwagę zwraca fakt, że Kim Kardashian zdjęła pierścionek zaręczynowy!

Kim Kardashian miała na sobie obrączkę, ale wartego 1,5 miliona dolarów pierścionka nie było. Co więcej, dzień wcześniej na instastories opublikowała zdjęcie w ogóle bez pierścionków!

Wymowne?

NAJNOWSZE