Kim Kardashian i Kanye West sprzedają buty i lemoniadę na straganie! [ZDJĘCIA I VIDEO]

2019-03-23 18:44
Kim Kardashian, Kanye West, Khloe Kardashian
Autor: www.instagram.com/kimkardashiansnap

Kim Kardashian, Kanye West i ich dzieci, a także inni członkowie rodziny Kardashian zorganizowali specjalny stragan na swoim osiedlu, na którym sprzedawali domową lemoniadę i... buty z limitowanej edycji Yeezy! A wszystko w celach charytatywnych! Kto im pomagał? Zobaczcie filmiki i zdjęcia oraz sprawdźcie szczegóły ich akcji!

Kim Kardashian i Kanye West zostali sprzedawcami na straganie?! Tak! Mało tego, zaangażowali w swój "biznes" pół rodziny!

Kim i Kanye zorganizowali szeroko zakrojoną akcję straganową - w kilku stanach USA pojawiły się stoiska, oferujące domową lemoniadę i... buty z limitowanej, niedostępnej dotąd linii Yeezy Boost 700 V2 "Geode" za 300 dolarów! Jedno z tych stoisk Kim Kardashian i Kanye West zaaranżowali osobiście w swojej dzielnicy. Pomagały im w tym dzieci: North, Saint i Chicago, a także córka Kourtney - Penelope oraz Khloe z córeczką True.

Czy buty Yeezy aż tak źle się sprzedają, a sami Kim i Kanye aż tak potrzebują pieniędzy?!

HOT TEMAT
Kris Jenner bez makijażu

Autor: www.instagram.com/krisjenner

Kris Jenner bez makijażu i filtrów! To TAK naprawdę wygląda matka sióstr Kardashian?!

Cała akcja była zorganizowana we współpracy z marką Adidas i miała oczywiście charakter dobroczynny! Dochód ze sprzedawanych w ten sposób butów zostanie przekazany fundacji, zajmującej się pomocą osobom z chorobami psychicznymi.

Kim Kardashian opublikowała na Snapchacie serię zdjęć i filmików pokazujących budowanie straganu, a także samą akcję. Wygląda na to, że wszyscy dobrze się bawili! Przy czym 'dobrze' to mało powiedziane. Wyobraźcie sobie, że nawet Kanye West się U.Ś.M.I.E.C.H.A.Ł!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Yeezy pop-up stand in Hidden Hills today! Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Swipe! Post udostępniony przez Kim Kardashian Snapchat 🍑 (@kimkardashiansnap)
NAJNOWSZE