Kim Kardashian i Kanye West się rozstaną? Przypominamy, jak zaczął się ich związek

2020-06-06 7:00 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Nad małżeństwem Westów zebrały się czarne chmury. Od dłuższego czasu zagraniczne media donosiły, że między Kim Kardashian a Kany Westem nie układa się najlepiej. A jeszcze tak niedawno ich miłość kwitła w blasku fleszy! Przypominamy historię ich związku.

Przez wiele lat Kim Kardashian i Kanye West tworzyli niemal bajkowy związek. Piękny ślub, śliczne dzieci, imponujące wille. Po prostu małżeństwo jak z obrazka! A jednak coś nie gra...

Od dłuższego czasu docierają do nas głosy, że w związku Kim Kardashian i Kanye Westa nie dzieje się najlepiej. Gdy raper świrował na twitterze, jego żona porządnie najadła się wstydu. Zagraniczne media donosiły też, że para ma bardzo odmienne podejście co do liczby dzieci. Kim Kardashian nie uśmiecha się spełniać marzeń Kanye Westa o siódemce potomków.

Między Kim Kardashian i Kanye Westem zaczęło zgrzytać, gdy raper postanowił przenieść się na rancho w Wyoming. Lubiącej luksusy celebrytce nie było to w smak.

Ostatnio napięcia między Kim Kardashian a Kanye Westem są jeszcze mocniejsze. Podobno gwiazda myśli o wyprowadzce!

W oczekiwaniu na rozwój wydarzeń przypominamy historię związku Kim Kardashian i Kanye Westa.

Jak poznali się Kanye West i Kim Kardashian?

Para poznała się w 2004 roku. Wtedy Kim Kardashian pracowała jeszcze jako asystentka Brandy, a Kanye West odwiedził je w studiu, by nagrać z raperką kawałek.

Podobno już wtedy bardzo się polubili. Jednak bliższy kontakt nawiązali dopiero kilka lat później. Miało to miejsce w 2007 roku po gali MTV. Kim Kardashian była wtedy dziewczyną z publiczności podczas występu Kanye'go West w Vegas. Jego ludzie zadzwonili do Kim i tak się zaczęło. Jednak już na początku relacji para miała poważny problem.

Sex taśma Kim Kardashian prawie zrujnowała jej małżeństwo

Powiedzmy sobie szczerze: wypłynięcie sex taśmy to nie najlepszy początek związku. Kim Kardashian i Kanye West są wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Kiedy para dopiero zaczynała się spotykać, do internetu "wyciekło" słynne nagranie Kim Kardashian z jej ówczesnym partnerem - Rayem J.

Ich związek zawisł przez to na włosku. Kanye West sporo się nasłuchał na temat swojej przyszłej żony...

Nie możesz umawiać się z dziewczyną z sex taśmą. Nie możesz umawiać się z dziewczyną z reality show. To zrujnuje ci karierę.

Kim Kardashian wspomniała o tym w KUWTK dekadę później.

Później przez kilka lat Kim Kardashian i Kanye West nie mogli na siebie trafić. Kiedy ona była wolna, on był w związku. I na odwrót. Często widywali się na imprezach takich jak pokazy mody czy koncerty.

Kanye West nawet odwiedził Kim Kardashian w butiku Kardashianek - DASH.

Kim Kardashian na ślubnym kobiercu po raz trzeci

Zanim Kim Kardashian i Kanye West stworzyli ikoniczny duet byli już w wielu związkach. Co więcej, celebrytka miała "na koncie" już dwa małżeństwa. W 2004 roku rozstała się z Damonem Thomasem. Później w 2011 roku wzięła feralny ślub z Krisem Humphries. Chociaż para rozstała się po 3 miesiącach, to na rozwód musieli czekać znacznie dłużej.

W międzyczasie relacja Kim Kardashian i Kanye Westa nabrała rumieńców.

Pierwszy sex Kim Kardashian i Kanye Westa

Od 2012 roku media zaczęły się rozpisywać o romansie celebrytki i rapera. Spotykali się na pokazach mody, a potem w nieco bardziej prywatnych okolicznościach. Jeśli można tak powiedzieć o randce wśród blasku fleszy...

W końcu Kanye West "uprawiał ostry seks" z Kim Kardashian. I to nie są nasze przypuszczenia! Raper ogłosił to światu, a jakże... na twitterze.

I just f*cked Kim so hard

Napisał to 26 sierpnia 2012 roku. Oczywiście szybko wpis usunął, ale świat już wiedział.

Niecały rok później para doczekała się pierwszego dziecka. 15 czerwca 2013 roku urodziła się North West. Rok później Kim i Kanye stanęli na ślubnym kobiercu.

Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa

Zdecydowanie było to najważniejsze wydarzenie towarzyskie roku, jeśli nie dekady! Imprezę poprzedziły dwutygodniowe przygotowania. Była też impreza - w Wersalu pod Paryżem.

Na weselu Kim Kardashian i Kanye Westa przy 224-metrowym stole bawiło się 600 gości. Na scenie byli: Lana Del Rey, John Legend i sam Andrea Bocelli.

Para młoda pozowała na tle ścianki z kwiatów. Kompozycja z róż, tuberozy i peonii kosztowała prawie 100 tysięcy złotych. Interesuje Was pewnie suknia ślubna Kim Kardashian... To dzieło Givenchy.

Dzieci Kim Kardashian i Kanye Westa

W 2013 roku na świat przyszła pierwsza córka pary. W 2015 roku Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami chłopca, Saint Westa.

15 stycznia 2018 roku surogatka urodziła parze drugą córkę, Chicago West. Niedawno ta sama surogatka urodziła im czwarte dziecko. Chłopiec otrzymał nietypowe imię - Psalm.

NAJNOWSZE