Kim Kardashian i Kanye West są "na różnych stronach książki"! Kryzys wisi w powietrzu?

2020-06-04 19:09 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Jak Kim Kardashian i Kanye West znoszą wspólną domową kwatantannę? Cóż, okazuje się, że trudno tu mówić o WSPÓLNEJ kwarantannie, bo każde z nich spędza dzień zupełnie inaczej. Czy to, że każde z nich ma inny tryb życia, co uwypukliła kwarantanna, oznacza kryzys? Kim i Kanye znowu muszą walczyć o małżeństwo?

Kim Kardashian i Kanye West są razem od 2012 roku. Przez ten czas w mediach pojawiało się mnóstwo plotek, jakoby para miała kryzys. Teraz zza oceanu docierają do nas kolejne niepokojące doniesienia, choć może nie tak dramatyczne, kiedy przyjrzeć im się dokładniej...

Kim Kardashian i Kanye West żyją osobno?

Jak Wam donosiliśmy po latach od błyskawicznego rozwodu milczenie przerwał były mąż Kim Kardashian. Kris Humphries wyznał prasie, że związek z celebrytką nie była wcale łatwym doświadczeniem...

Czyżby Kanye West też to w końcu zrozumiał po wielu wspólnych latach?

Jak donoszą amerykańskie media plotkarskie, trudno powiedzieć, jakoby Kim i Kanye domową kwarantannę przeżyli razem. Podczas gdy większość rodzin ten czas potraktowała jako okazję (czy też przymus) do bycia razem i pracy nad relacjami, celebrytka i raper ponoć prawie się nie widywali przez ostatnie tygodnie!

Informator cytowany przez amerykański magazyn Us Weekly podaje, że  często bywa tak, iż Kim Kardashian i Kanye West "są na różnych stronach książki". Para nieco oddaliła się od siebie, jeśli chodzi o styl życia i zainteresowania. Ona wstaje bardzo wcześnie, by pracować nad swoim ciałem, a on wyleguje się do późna.

Kim trenuje non stop i robi swoje, a Kanyemu jest trudniej, bo on nie ma rygorystycznej rutyny dnia, jak Kim.

- mówi osoba z otoczenia pary.

Czy to oznacza nieuchronnie zbliżający się kryzys w związku? Podobno... NIE! Choć magazyn The Sun utrzymywał ostatnio, że para żyje po dwóch przeciwległych końcach domu, tak naprawdę ponoć "w tym szaleństwie jest metoda". Kim i Kanye rozumieją siebie wzajemnie oraz swoje różne "zajawki", szanują je i - jeśli wierzyć mediom - mają się dobrze.

Wierzycie?

Hotplota.pl: Dieta Naomi Campbell; Justin Bieber obraża fankę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE