Kim Kardashian i Kanye West rozwiodą się? "Tych problemów nie da się rozwiązać wakacjami"!

2020-08-13 18:57 nk
Kim Kardashian i Kanye West wrócili z wakacji
Autor: STBR, CAMA20/Backgrid/East News

Kim Kardashian i Kanye West kontynuują rodzinne wakacje, które mają pomóc im w uratowaniu małżeństwa. Choć celebrytka robi, co może, by wzniecić ponownie żar uczuć, osoby z otoczenia pary uważają, że problemy w tym związku leżą znacznie głębiej, a wakacje to zdecydowanie za mało, by je rozwiązać...

Kim Kardashian i Kanye West podjęli ostatnią próbę ratowania swojego małżeństwa. Choć zdawało się, że po jego wypowiedziach na Twitterze, rozwód pary jest nieunikniony, celebryci nie dają za wygraną. W końcu na szali jest gigantyczna fortuna i czworo dzieci.

Kim i Kanye rozwiodą się?

Kim Kardashian i Kanye West wrócili już z pierwszej części swoich rodzinnych wakacji ostatniej szansy i... wybrali się na drugą część, która obejmuje "glamping".

Choć na lotnisku w Miami para nie wyglądała, jak zakochane skowronki, znajomi Kim i Kanyego zapewniają, że relacje pary znacznie się polepszyły. Czy to jednak wystarczy? Przecież to, czego brakuje w ich związku, to coś więcej, niż wspólne wakacje.

Kim jest skupiona na uzdrowieniu swojego związku z Kanyem i była bardzo zajęta opiekowaniem się dziećmi oraz wspieraniu jego, kiedy on miał problemyze zdrowiem psychicznym, ona chce, by on wiedział i czuł, że ona jest przy nim na dobre i na złe... Kwarantanna była dla Kanyego trudna, a więc była trudna i dla niej. Ich małżeństwo zdecydowanie napotkało pewne trudności i wisiało na włosku, kiedy Kanye nie był w stanie w pełni być częścią rodziny, ale ostatecznie Kim chce, by wszyscy byli razem. Ma nadzieję wszystko naprawić dla dzieci. Ich wakacje zdecydowanie pomogły załagodzić sytuację w tym momencie, ale problemy, z którymi się borykają, są znacznie głębsze i niestety wycieczka nie rozwiąże ich ot tak.

- powiedział informator z otoczenia pary, cytowany przez magazyn Us Weekly.

Trzymacie za nich kciuki?

Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE