Kim Kardashian i Kanye West obściskują się na ulicy! Jest TAK DOBRZE czy GRAJĄ?

2020-07-01 17:28 nk
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: SplashNews.com/East News

Plotki, jakoby Kim Kardashian i Kanye West mieli głęboki kryzys małżeński, pojawiają się od wielu miesięcy. Małżonkowie starają się udowodnić światu, że to wszystko nieprawda. Tym razem, tuż po tym, jak Kim Kardashian została oficjalnie miliarderką, mąż obściskiwał ją na ulicy. Wierzycie, że to jeszcze miłość?

Plotki, jakoby Kim Kardashian i Kanye West od dawna żyli obok siebie i mieli pogłębiający się kryzys małżeński, pojawiają się od miesięcy. Raz na jakiś czas para daje do zrozumienia, że wszystko u nich dobrze, jednak fanom coraz trudniej w to uwierzyć.

Problemy małżeńskie pogłębiła ponoć wspólna kwarantanna, podczas której Kim stała się ponoć dla męża nie do zniesienia. Kanye zaczął podobno nawet uciekać na całe tygodnie na swoje ranczo.

Kim Kardashian i Kanye West dementują plotki

Choć ostatnio Kim i Kanye publicznie nie skomentowali plotek o nieuchronnym rozwodzie, postanowili po raz kolejny udowodnić, że ich związek ma się dobrze. Para wybrała się na romantyczną randkę, na której towarzyszyli im oczywiście fotoreporterzy.

Wyjście z domu było dla Kim także okazją do pochwalenia się nową fryzurą.

Paparazzi towarzyszyli celebrytom także podczas powrotu z randki. Wtedy Kim i Kanye mieli zdecydowanie lepsze humory i nie opuszczał ich nastrój do flirtu! A może tak dobrze odegrali role zakochanych?! To już oceńcie sami, oglądając zdjęcia, na których Kardashian i West obściskują się na ulicy.

Czy to fakt, że Kim Kardashian właśnie została miliarderką, tak ucieszył Kanyego, iż zapomniał żonie ostatnie ciężkie miesiące?

NAJNOWSZE