Kim Kardashian i Kanye West dali sobie szansę? Raper był w Los Angeles!

2020-08-03 13:23 KP
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Związek Kim Kardashian i Kanye Westa przechodzi właśnie najpoważniejszy kryzys w historii. Po tym, jak raper wpadł w epizod manii wywołanej chorobą dwubiegunową, jego małżeństwo zawisło na włosku. Celebrytka przez wiele dni próbowała ratować relację, jednak w końcu poddała się i oznajmiła, że nie pozostało jej nic innego, jak rozwód. A może jednak Kim i Kanye dojdą do porozumienia?

Małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa od kilku tygodni jest w dramatycznej sytuacji. Problemy zaczęły się krótko po tym, jak raper ogłosił chęć startowania w wyborach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Gdy podczas jednego ze spotkań muzyk rozpłakał się i oskarżył żonę o chęć zrobienia przed laty aborcji, Kim Kardashian ogłosiła, że jej mąż wszedł w fazę manii wywołanej jego chorobą dwubiegunową.

Od tamtego momentu para widziała się zaledwie raz - Kim Kardashian osobiście miała pojechać do Wyoming, gdzie przebywa Kanye West i ogłosić mu, że żąda rozwodu. W ten sposób chciała podobno otworzyć mu oczy i zachęcić do ratowania małżeństwa. Jak jednak donosiły media - bezskutecznie.

>> Kim Kardashian powiedziała mężowi, że CHCE ROZWODU! Kanye West "zdaje się nie rozumieć"!

Kim Kardashian i Kanye West uratują małżeństwo?

Czy na pewno? Gdy już wydawało się, że związek Kim Kardashian i Kanye Westa nie ma już najmniejszych szans, światełko w tunelu wypatrzyli paparazzi serwisu TMZ. Fotografowie zrobili w weekend zdjęcia rapera wsiadającego w Wyoming do swojego prywatnego odrzutowca, a towarzyszył mu... Saint West!

Dziennikarze TMZ ustalili, że samolot Kanye Westa wyleciał tego samego dnia z Los Angeles. I choć paparazzim nie udało się zobaczyć nikogo poza Kanye i jego synem, serwis spekuluje, że na pokładzie mogła być też Kim Kardashian - dziennikarze powątpiewają bowiem, by celebrytka puściła 4-letniego chłopca w samotną podróż z ojcem, którego stan zdrowia psychicznego wzbudza obecnie poważne wątpliwości.

Czy więc Kim Kardashian i Kanye West postanowili spędzić ze sobą jeszcze trochę czasu? Nie ma wątpliwości, że celebrytka jest gotowa zrobić wiele, by uratować małżeństwo z raperem i uchronić się przed statusem samotnej matki z czwórką dzieci.

A zdjęcia Kanye Westa i małego Sainta znajdziecie tutaj.

NAJNOWSZE