Brad Pitt

i

Autor: Invision/Invision/East News

Brad Pitt i Nicole Poturalski byli parą już prawie rok temu!? Jak udało im się to ukryć?

2020-08-28 10:45

W tym tygodniu media na całym świecie obiegła informacja o związku Brada Pitta z młodszą od niego o prawie 30 lat niemiecką modelką polskiego pochodzenia Nicole Poturalski. Dotąd o ich relacji nie było wiadomo wiele - informatorzy zdradzili jedynie, że para ma za sobą wspólne wakacje. Teraz okazuje się jednak, że zakochani znają się znacznie dłużej!

O życiu uczuciowym Brada Pitta w ostatnich latach mówiło się bardzo wiele. Po tym, jak aktor rozstał się z Angeliną Jolie, media próbowały zobaczyć u jego boku nie tylko Jennifer Aniston czy Charlize Theron, ale i sporo mniej znanych pań, jak Alię Shawkat. Dotychczasowe doniesienia o rzekomych romansach gwiazdora szybko okazywały się jednak plotkami. Aż do teraz!

W tym tygodniu tabloidy poinformowały, że nową dziewczyną Brada Pitta jest 27-letnia niemiecka modelka o polskim pochodzeniu Nicole Poturalski. Nowa dziewczyna Brada Pitta bardzo dba o swoją prywatność i tak jak jej słynny facet, nie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Na potwierdzenie relacji aktora i modelki do sieci trafiły jednak ich wspólne zdjęcia, zrobione im w trakcie podróży prywatnym odrzutowcem z Paryża na południe Francji.

Jak dobrze znasz Brada Pitta?

Pytanie 1 z 6
Kiedy aktor świętuje urodziny?

Brad Pitt i Nicole Poturalski parą od dawna?

Teraz dziennikarze postanowili nieco prześledzić historię znajomości Brada Pitta i Nicole Poturalski i doszli do zaskakujących wniosków. Okazuje się bowiem, że aktor i modelka mogli być parą już dziewięć miesięcy temu! W listopadzie 2019 roku zrobiono im zdjęcia w loży VIP podczas koncertu Kanye Westa w Hollywood Bowl. Do pary dołączyła też Alia Shawkat, o której plotkowano wtedy, że romansuje z Pittem. Ona sama jakiś czas później oświadczyła, że z gwiazdorem łączy ją wyłącznie przyjaźń.

Najwyraźniej więc intuicja zawiodła w tamtym czasie paparazzich, którzy rzeczywistą dziewczynę Brada Pitta mieli przed nosem ;)

Myślicie, że to coś poważnego?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE