Khloe Kardashian

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian zmieniła się "dzięki siłowni"? "Nie robiła operacji"

2020-10-09 12:32

Złośliwi internauci regularnie zaglądają na profil Khloe Kardashian na Instagramie, by wypominać jej częste "metamorfozy", jakie przechodzi na swoich kolejnych zdjęciach. Fani są przekonani, że celebrytka bardzo intensywnie retuszuje zdjęcia i dlatego trudno rozpoznać ją na kolejnych fotkach. Ona sama wciąż jednak utrzymuje, że po prostu... tak wygląda.

Choć wszystkie siostry Kardashian-Jenner mają za sobą zaskakujące metamorfozy, być może największą przemianę przeszła Khloe Kardashian. Celebrytka ma za sobą traumę z młodości, kiedy to przez bezlitosne tabloidy była nazywana "najbrzydszą Kardashianką" i zrobiła wszystko co w jej mocy, by pozbyć się tego miana.

I tak Khloe Kardashian przez lata bardzo schudła i całkowicie zmieniła styl - dziś w niczym nie przypomina już nieco pulchnej brunetki. Zmiany nie sokńczyły się oczywiście na treningach i porównując zdjęcia Khloe sprzed lat z jej dzisiejszym wyglądem, nikt nie ma wątpliwości, że urodzie Khloe "pomagali" chirurdzy plastyczni.

ESKA XD #005

Tymczasem sama Khloe Kardashian i jej znajomi wciąż utrzymują, że urody celebrytki nie podkreślili ani chirurdzy, ani Photoshop...

- przyznała teraz jej koleżanka.

Wierzycie?

Naturalna Khloe Kardashian?

Najbardziej zaskakujące jest jednak to, że Khloe Kardashian wciąż zdaje się nie tolerować swojego wyglądu. Wystarczy zajrzeć na jej profil na Instagramie, by przekonać się, że każde jej zdjęcie ocieka retuszem - fani bez skrupułów wytykają jej pracę grafików lub złośliwie pytają czy na zdjęciach rzeczywiście jest ona. Zobaczcie sami:

Jej przemiana wynika z ciężkiej pracy na siłowni. Nie zrobiła żadnej poważnej operacji, tylko drobne zabiegi, takie jak mikroiniekcje, prace laserowe i konturowanie twarzy. Czuje się najlepszą wersją siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE