Khloe Kardashian naruszyła prawa autorskie? Chodzi o zdjęcie z Bellą Hadid

2021-11-26 14:35 AM
Khloe Kardashian, Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Odkąd w 2016 roku Khloe Kardashian wystartowała ze swoją marką Good American co jakiś czas musi mierzyć się z ciemnymi chmurami pod swoim adresem. Najczęściej są to posądzenia o zbyt mocny retusz. Teraz chodzi o coś zupełnie innego. Czy Khloe Kardashian naruszyła prawa autorskie?

Marka Good American należąca do Khloe Kardashian świetnie sobie radzi. Co prawda nie osiąga tak olbrzymich zysków jak Kylie Cosmetics, ale nie zmienia to faktu, że nadal przynosi celebrytce spory dochód.

Kardashianka szczyci się tym, że oferuje ubrania na każdą sylwetkę, więc trafia do szerokiego grona odbiorców. Niestety teraz musi zająć się prawnymi rzeczami, a raczej prosić sztab dobrych prawników o pomoc.

Otóż Khloe została oskarżona o naruszenie praw autorskich. Chodzi o zdjęcie, które udostępniła. Jest na nim Bella Hadid w spodniach marki Good American. Zdjęcie przypadło do gustu nie tylko Khloe, ale też modelce, która na Instagramie piała zachwyty.

Moje dziecko @bellahadid w spodniach @goodamerican denim!! Kocham cię Bello kochanie.

 - pisała Kardashianka.

Kocham Cię!!!

- odpowiedziała jej modelka.

Khloe Kardashian naruszyła prawa autorskie?

Oskarżenie złożył Alo Photography, który twierdzi, że zdjęcie zostało wykorzystane bezprawnie i to on jest właścicielem obrazu. Teraz pozywa markę Khloe i żąda odszkodowania za naruszenie praw autorskich. Jak podał, celebrytka bez jego zgody wykorzystała zdjęcie do promocji marki, które umieściła na swoim Instagramie.

Fotka oczywiście z Insta zniknęła, ale nie zmienia to faktu, że fotograf ma pewne żądania. Chce prawnie zakazać w przyszłości publikacji przez Khloe jakiegokolwiek jego zdjęcia.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Zobacz też: AMA 2021: najlepsze stylizacje gwiazd

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE