Khloe Kardashian wspomina pracę z Nicole Richie. „To było pięć twarzy temu”. Ironia?

2020-10-13 14:00 AM
Khloe Kardashian, Nicole Richie
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, face to face/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian to członkini słynnego klanu Kardashian/Jenner, która jest bardzo często oskarżana o nadużywanie operacji plastycznych. Celebrytka ma już pewnie dosyć ciągłych docinek, dlatego teraz postanowiła odgryźć się za wszystkie czasy i wbić szpilę tym, którzy twierdzą, że całkowicie zmieniła wygląd swojej twarzy.

Wiedzieliście, że w przeszłości Khloe Kardashian była asystentką Nicole Richie? Panie poznały się w szkole i swego czasu bardzo się przyjaźniły. Tak bardzo, że gdy Nicole nagrywała reality show ze swoją najlepszą wówczas przyjaciółką Paris Hilton to poprosiła Khloe o pomoc. Przy produkcji „The Simple Life” Kardashianka służyła jako asystentka Nicole. Dzięki temu zdobyła doświadczenie, które mogła wykorzystać podczas nagrywania rodzinnego programu telewizyjnego.

KHLOE KARDASHIAN PRZYZNAŁA SIĘ DO OPERACJI PLASTYCZNYCH?

Podczas wywiadu Khloe wspomniała współpracę z Richie i przy okazji odniosła się do spekulacji na temat swoich licznych operacji plastycznych. W rozmowie z Simonem Huckiem, Khloe miała wspomnieć o tym, że była asystentką Nicole Richie bardzo dawno temu, zanim jeszcze przeszła mnóstwo operacji plastycznych twarzy. Ale zaraz, czy Khloe właśnie się przyznała do operacji? Nie do końca!

ESKA XD #005

Byłam asystentką Nicole Richie, a ty byłeś asystentem Jonathana Chebana i spotkaliśmy wtedy. To było pięć twarzy temu.

– mówiła Khloe podczas poniedziałkowego podcastu.

Co prawda Khloe nie zagrzała długo stanowiska asystentki Nicole ale za to dziewczyny bardzo się przyjaźniły.

Chodziłam z nią do szkoły. Kiedy dorastałam była jedną z moich najlepszych przyjaciółek, więc byłyśmy bardzo, bardzo blisko. A potem zaczęła robić The Simple Life. Po prostu potrzebowała pomocy a ja potrzebowałam pracy.

Myślicie, że tekst o pięciu twarzach to ironia czy… prawda? 😊

NAJNOWSZE