Khloe Kardashian "uważa, że wygląda świetnie". Co z krytyką fanów?

2020-06-02 10:54 KP
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian od dawna próbuje udowodnić fanom, że czuje się w swojej skórze doskonale. Celebrytka regularnie chwali się w sieci kolejnymi zdjęciami, które - zdaniem fanów - są bardzo intensywnie przerabiane przez grafików, by sprostać marzeniom Khloe o idealnym wyglądzie. Wbrew pozorom jednak sama gwiazda utrzymuje, że jest ze swojego wyglądu bardzo zadowolona.

Fani Khloe Kardashian z rosnącym zdziwieniem oglądają kolejne zdjęcia, które celebrytka publikuje na Instagramie. Khloe już od dawna jest oskarżana o przesadne majstrowanie przy swoich zdjęciach, jednak jej ostatnie fotki to już zdaniem wielu prawdziwe dzieła retuszu. Jak niedawno zauważył jeden z internautów, gwiazda "na każdym zdjęciu wygląda inaczej", a wszystko po to, by udowodnić światu, że jest idealnie piękna.

Mimo krytyki Khloe Kardashian z pełnym przekonaniem publikuje na Instagramie zdjęcia swoich kolejnych "metamorfoz". Jak zdradzają jej znajomi, celebrytka stara się nie dostrzegać komentarzy internautów zarzucających jej stosowanie Photoshopa.

Jak naprawdę wygląda Khloe Kardashian?

Khloe nie przejmuje się krytyką fanów, którzy uważają, ze na ostatnich zdjęciach nie wygląda jak ona. Uważa, że wygląda świetnie. I nie interesuje jej, co myślą inni, skoro jest szczęśliwa.

- zdradził znajomy Khloe Kardashian w rozmowie z Us Weekly.

Tym bardziej zaskakuje więc, że mimo zadowolenia ze swojego wyglądu celebrytka poddaje swoje zdjęcia tak mocnemu retuszowi. Wy też uważacie, że przesadza?

Wyświetl ten post na Instagramie.
location: under bitches skiiiinnnnn 💋 Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🤍 FOREVER TYPE OF THING 🤍 Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)
NAJNOWSZE